Home

Přihlášení1.A třída 2014/2015


Tým Z
B
1. WarriorS 19
37
2. PE3NY 19
32
3. Gusanos Rojos 18
30
4. Vendetta 19
30
5. Za Zenitem 19
28
6. Comes Košíře 19
27
7. CFC Letňany 18 26
8. FT PedF Praha B 18 25
9. VS Božolé 18 25
10. FC Real 8 18
23
11. FC Marťans 18 20
12. Frankie 19 14

 

Střelci 2014/2015


Hráč Branky
1. Šrain
20
2. Soldát 18
3. Valenta 14
4. Pártl 13
5. Kittler 8
5. Rojdl 6
6. Svatoň 5
7. Kulhánek 4
8. Štangler 4
9. Homola 4
10. Jančařík (G) 2
10. Klamt 2
10. Kreisinger (G) 0

Návštěvy

TOPlist

Foto
futsal7.jpg
Rozhovor s místotrenérem Matesem PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler   
Wednesday, 20 May 2015 16:34

Ještě než se za pár hodin otevře brána Hájského svatostánku a vypukne další kolo futsalového šílenství, vám přinášíme zozhovor s oporou našich zadních řad a při momentálním zranení členem koučovského týmu Matesem Pártlem. Jeho hodnocení minulého zápasu, i zatím uplynulé sezóny, vyhlídky v sezóně příští, ale i o jeho zdravotním stavu se dočtete v následujícím rozhovoru...

 

AHOJ MATĚJI, MĚL BYSTE CHVILKU NA PÁR OTÁZEK PRO REDAKCI WEBU PEDEDEF.CZ?

Zdravím, to je jasné.

JAK JSTE SE VŽIL DO FUNKCE TRENÉRA PŘI POSLEDNÍM ZÁPASE?

Vše nasvědčovalo tomu, že to nebude jednoduchá situace, sestava se lepila jak vystřihovánka z abíčka, a přesto, že nás čekal možná klíčový duel sezóny, jsem se musel nadopovat ibalginem, aby mě neklepla pepka. Ovšem kluci svým výkonem mou pozici ulehčili, takže role trenéra byla velmi příjemná.

ALE PŘESTO JSTE PŘI ZÁPASE MUSEL OBČAS ZVÝŠIT HLAS. PŘEDEVŠÍM PO NESLAVNÉM VSTUPU DO ZÁPASU A SKÓRE 1:3 VE PROSPĚCH SOUPEŘE...

Je pravda, že trenér sev profesionálním sportu bez zvýšení hlasu neobejde, ale sám víte, že řvu mnohem víc a tento zápas byl jeden z nejklidnějších v mé kariéře. Za stavu 1:3 jsem ale spíš kluky uklidňoval, protože jsme byli lepší a jen nám to tam nepadalo kluci hráli výborné utkání a jen nám to tam nepadalo, stačil jeden ušmudlaný gól, aby se to otočilo. Paradoxem je, že jsem více řval za stavu, kdy jsme vedli od dvě branky.

Mám tam dvakrát tu samou větu, jak jsem to předělávál, tak doufám, že to vidíš :-D

NEBOJTE, NÁŠ ROZHOVOR PROJDE KOREKTUROU. (TO BYLA SAMOZŘEJMĚ LEŽ, NAŠIM ČTENÁŘŮM NEUPŘEME NIC, pozn. autora)

DO POLOČASU JSTE SKÓRE OTOČILI A NAKONEC ZÁPAS VYHRÁLI 5:4, TAKŽE GRATULUJI K VÍTĚZSTVÍ. JSTE TEĎ VE STŘEDU TABULKY, JEŠTĚ ZBÝVAJÍ 4 ZÁPASY A JE TO VELICE VYROVNANÉ. JAKÉ JSOU CÍLE TÝMU PRO ZBYTEK SEZÓNY?

Děkuji. Hlavním cílem je zachránit soutěž! Ale po celou sezónu nabývám dojmu, že máme na víc, než hrát o záchranu. Podle mě patříme mezi tři mužstva, která hrají pohledný a ofenzivní futsal za každé situace. Někde se nám to vyplatilo, ale spíše nám to škodilo v závěrech utkání, kde jsme zbytečně inkasovali a ztratili body. Ale doufám, že i hráči budou souhlasit, že je lepší hrát ofenzivně, tak aby jsme měli pocit, že jsme si vítězství zasloužili, než hrát beton, někde stát v bloku a mít v hlavě lež, že jsem dobrej, páč jsem na špici tabulky.

MUSÍM S VÁMI SOUHLASIT. VE VĚTŠINĚ ZÁPASŮ, KTERÉ JSEM VIDĚL JSTE SKUTEČNĚ BYLI LEPŠÍM TÝMEM. NA JAŘE JSTE SE KONEČNĚ ZAČALI PROSAZOVAT A STOUPÁTE TABULKOU VZHŮRU, NEBÁL BYCH SE VÁS DOKONCE NAZVAT ŠTIKOU JARA. TAK DRŽÍM PALCE, AŤ VYSTOUPÁTE CO NEJVÝŠE. A JAK VIDÍTE AMBICE TÝMU NA DALŠÍ SEZÓNU?

V zimě jsme si řekli, že štikou jara budeme a půjdeme nahoru, zatím se nám to daří. Myslím, že na příští sezónu budeme muset vhodně doplnit kádr a spíš než z výkonostních důvodů, tak z důvodů charakteru jednotlivců. Pak si myslím, že budeme tam, kde chceme být, máme do třetího místa v tabulce.

TAK UVIDÍME V PŘÍŠTÍ SEZÓNĚ. A JEŠTĚ KONKRÉTNĚ K VÁM. JAK TO VYPADÁ S VAŠÍM ZDRAVOTNÍM STAVEM?

Koleno je po operaci na dobré cestě se dát úplně dopořádku. Dle plánu na začátku června začnu běhat a v září bych měl začít hrát. Doufejme, že vše půjde podle plánu.

TAK TO JE PRO NAŠE FANOUŠKY SKVĚLÁ ZPRÁVA. PŘEJEME CO NEJLEPŠÍ REKONVALESCENCI A ZBYTKU TÝMU DO KONCE SEZÓNY CO NEJVÍCE ÚSPĚCHŮ A AŤ JSTE POŘÁD NEJHEZČÍ! DÍKY ZA ROZHOVOR A MĚJTE SE.

Potřeboval bych ostříhat, abysme byli na příští zápas nejhezčí :-D Díku dík a zas na slyšenou.

Last Updated on Wednesday, 20 May 2015 18:11
 

Příští zápas

Datum: PO 15.06.2015

Čas: 19:30

Místo: ASTRA 1

Soupeř: Vendetta

Typ zápasu: mistrák

Dresy(soupeř): bílá

Příští pískání

Datum: 15.6.2015
Čas: 20:30
Místo: ASTRA 1
Patron: Kuba Kulhánek

Fotogalerie

Naše video

Anketa

Jak dopadne "pedf štika" v jarní sezóně?
 

Vysledky

Náš A tým

PEDF na Facebooku

Main page Contacts Search Contacts Search