TOPlist

Report 7.kola - Zápas končí až po závěrečném hvizdu... PDF Print E-mail
Written by Ondra Štangler
Wednesday, 05 November 2014 18:23

Tentokrát v reportu nebudeme popisovat celý zápas minutu po minutě. Podíváme se na pohled samotných hráčů den po zápase a jejich komentářů...

FT PedF Praha B - FC Real 8 8:9 (3:3)

G: 3x Soldy, 2x Mates, Adam, Kuba, Štány

S: Roman - Kíťa(C), Mates, Štány, Soldy, Adam, Kuba

Kíťa: Zápas jsme začali netradičně ve čtyřech. Nasadili jsme opatrny začátek, presto některý z nás uz dychali po minutě z posledního. Soldy nabízel soupeřům luxusní tutovky před naší bránou, ale Real jimi pohrdal. Po 5 minutách výsledek neodpovídal rozpoložení futsalovosti, nicméně po laciných gólech to bylo 0:2. Visel nad nami nůž, ale po příchodu stanyho s adamem jsme dokázali poměrně rychle srovnat krok a trochu si odfrknout. Od té doby jsme převzali otěže zápasu a až do konce ho ovládali. Dve minuty před koncem jsme vedli 8:5. Stacilo jen držet míč a nedělat kraviny. Zdálo by se nemožné tento stav ztratit. Ale vážení omyl. Někteří z nás si začali hrat na hrdiny a zbytečnými ztratami na naší polovině diky nesmyslnym klickam jsme o jakékoli body neuvěřitelne přišli. Lepším zítřkům zdar

Mates: Na to ze jsme hráli z týmem z vrchu a začali jsme ve 4 jsme drželi krok a dovolím si tvrdit ze jsme byli i lepsi soupeř vstřelil vždy šťastnou branku na kterou jsme odpověděli a v průběhu zápasu se dostali do vedení a soupeř musel hrát vabank. Kdyz jsme vedli o 3 branky 2a pul minuty před koncem přišel kolaps jak uz to v nasem podání letos bývá zvykem a po individuálních chybách jsme dostali 4 branky a bylo po zápase. Na druhou stranu vem to daspruste hrajem zas....

Soldy: Ok takze sme nastoupili ja se rozjel 2ma chybama vzadu a oni nam dali po ty druhy gola pak pridali dalsiho a vypadalo to s nama blede. Ale zabrali sme a dali 3 a otocili to jenze do polocasu sme to neudrzeli a bylo to 4:4 (nebo 5:5 ted nevim ) ve druhy puli sme zase zacli naramne a dostali fika ale pak sme dali 2 a dobre branili a z brejku este 2 pridali. To byli ty 2 minuty do konce a pak prisel nas totalni skrat a dostali sme 4 a sli od toho bez bodu takze jediny pozitivum byla moje nalezena strelecka fazona

Adam: Bojovalo se a předvedli jsme jeden z našich nejlepších výkonů. Když jsme 2 minuty do konce vedli o 3 góly všichni uz jsme se videli u pivka. A to byla chyba, kterou bohužel soupeř potrestal. Věřím, ze to pro nás bude poučení do dalšího zápasu, který uz konečně vyhrajem!

Kuba: Zapas pripominal jizdu na horske draze. Vysledek 9:8 pro Real mluvi za vse. Dostat v poslednich 2 min. 4 goly a ztratit vedeni 8:5 muze Pedf vic nez mrzet.

Štányho shrnutí: Zápas se hraje až do závěrečného hvizdu. A i když tam soupeři v posledních dvou minutách spadlo i to největší hovno, tak jsme si to především podělali kolektivně sami. No nic, nejsme kapela, aby jsme furt ...  jak se vlastně říká někomu, kdo vůbec nevyhrává? Je čas s tím něco udělat!