TOPlist

Report 2. kola - Frankie - Zabiják z vietnamu se vrátil PDF Print E-mail
Written by Ondra Štangler
Monday, 15 September 2014 22:12

Prací vytížený baron gokkun evropy Maty, velkej vychovatel na soustředění 6. třídy ZŠ Kíťa, Štány, co zkoušel, jestli je tvrdší hlava nebo kámen, Kuba, kterej zaspal dobu a stále ještě hledá na svém didaktiku, kde se platí členské příspěvky, to všechno byli absence, které nás před zápasem strašili. Nakonec vše dobře dopadlo a cirkus PedF mohl začít...

2.kolo
FT PEDF PRAHA "B" - Frankie 6:3 (4:1 myslim)
G: 3x Šrainy, 2x Walli, Mates
S: Roman - Mates, Soldy - Walli, Šrainy, Adam

Před zápasem jsme přivítali zpět naši vietnamskou modelku Walliho (viz. obrázek). Soldy dostal kapitánskou pásku, protože si přivedl přítelkyni. Adam se den před státnicema se utrhnul od učení, aby válci pomohl opět roztočit svá kola, za což má respekt a "líbíka" od vedení. Jinak všechno ve starých kolejích. Roman si dal své rituální cigárko, aby roztahal plíce, Mates si párkrát potahal párek a na Šrainyho asi nic nemám. Zápas mohl začít...

Návštěvnost utkání byla tentokrát tak vysoká, že už jsem to málem nespočítal ani na jedné ruce. Naštestí se přišel mrknout i Míra Holeňák, kterej stihl Matesovi ještě před výkopek poradit svý fígle a tak hned z první akce se míč třepal v síťi - 1:0. Měli jsme otěže pevně ve svých rukách a soupeře pouštěli do hry jenom velice sporadicky. Ze spusty šancí jsme dokázali do poločasu využít ještě 3, kdy se 2x trefil Šrainy a jednou Walli a z jedné z ojedinělích akcí soupeř snížil na 4:1. Za tohoto stavu jsme šli do kabin. Bohužel v kabinách někdo zamknul hráče "Peďáku" a tak musela do druhého poločasu nastoupit FT Banda Dementů Praha. Z druhého poločasu bolely oči, vypadalo to, jak kdyby všichni chytli syndrom dočasného kapitána Soldyho - "přešlapovačka gumovou nohou je přeci lepší než střela". Dopředu se vymýšlely píčoviny a nedali jsme si kloudnou přihrávku a dozadu jsme to špatně obsazovali. Ale jinak vás mám rád kluci :-* Každopádně jsme soupeře pustili nejblíž na rozdíl dvou branek a na 5:2 zvyšoval po krásné akci Walli (bude i video) a na konečných 6:3 uzavřel hattrick Šrainy.

Tři body jsou doma, válec nastartovanej a příští týden pokračujem...