TOPlist

Report 9.kola - Forza - Věštba se vyplnila PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler
Thursday, 14 November 2013 10:19

Tak co říct k dnešnímu zápasu? Už se těším, až se zase bude hrát nějaký vyrovnanější, napínavý a vyhecovaný zápas. Poslední dobou se totiž až moc často stává, že nám soupeř vůbec nestačí a dnešní zápas toho byl zářným příkladem. Začali jsme velmi dobře. Ještě než jsem přijel, vedli jsme 1:0.

Více v článku...

FT PEDF PRAHA "B" - FORZA PRAGA  8:0 (1:0)

G: 4x Šrain, 2x Soldát, Vastl, Svatoň

S: Reisinger - Kittler, Hrubeš, Pártl, Soldát - Rojdl, Vastl, Svatoň, Šrain

Report zápasu:

Po kompletním popisu situace, kdy mi byl kapitánem týmu popsán první gól, který dotyčný vylíčil jako křížence akce Barcelony a Realu Madrid, jsme přepnuli do klasického módu, v kterém se fotbalem doslova bavíme. Moc zápasů, v kterých by náš brankář měl tak málo práce jako dnes, si popravdě nepamatuju. Poločasem jsme protancovali ladným krokem, měli jsme spoustu šancí, ale za soustavného brblání kapitána Kíti jsme vedli pouze 1:0. Ať už to bylo dílem náhody, spalování šancí, zázračných zákroků brankáře nebo nejméně 3x nastavenému rozkroku obránců při našich gólových střelách je jedno. Šrainy si totiž o přestávce vzal příklad z Jardy Jágra (http://www.sport.cz/hokej/nhl/clanek/524417-jagr-vyhru-3-2-predpovedel-a novinarum-pak-prozradil-dalsi-tajemstvi.html#section-artcl), vytáhl svojí křišťálovou kouli a rozhodčímu prozradil, jak že to dneska dopadne. „Skončí to 8:0, uvidíš.“ A taky, že jo. Nehráli jsme líp než v první půli, ale proměňovali jsme. Dnešní hvězdou zápasu byl Soldy. Střílel, kličkoval a hlavně bavil diváky. Jeho přešlapovačky, prostorem plavoucí tělo a rtuťovitý pohyb se líbil snad všem. Všechny naše góly padly z připravených pozic a vítěze ankety o nejhezčí gól zápasu by bylo těžké určit. Druhý poločas skončil z našeho pohledu jasně 7:0. Soupeř vůbec nebojoval, pořád jen odkopával míč a i za jasného stavu bránil v hlubokém bloku. Popravdě, dneska to byla docela nuda. Když to srovnám s tím, když jsme se scházeli s čtyřmi nebo třemi lidmi v poli, tak to je jak dovolená na Havaji. Člověk je rád, že se trochu zpotí. Za zmínku stojí ještě Adamův outfit, který byl údajně inspirován filmem Zoolander, respektive kolekcí oblečení s názvem Vagabund. Každý si chtěl dát góla a tak to i vypadalo. Zase jsme byli unfair vůči soupeři, ale to už je jak házet hrách na zeď. Jindy limonádový Joe a beránčí povaha Kíťa pak nepřiznal teč při střele soupeře, za což si vysloužil nenávist fanoušků a žďuchanec obránce při následném breaku, po kterém se Kíťa proflamboval skrz 3 metry umělého pažitu. Dostává palec dolů a měl by zpytovat svědomí. Po zápase jsme zašli na nějakou tu klobásu s pivkem a džusem a za prvního letošního večerního mrazíku vyrazili domů. Po posledním zápase sezóny jsme domluvili party na ukončení. Jedná se o datum 2.12., kdy končíme podzim s naším neoblíbeným soupeře Hladem na Astře. Pomalu začnete střádat korunky, jak jsme se dneska dozvěděli, tak všude stravenky neberou. Další zápas hrajeme už v pondělí, v tabulce jsme utekli nejbližšímu pronásledovateli o 3 body a míříme si nezadržitelně pro titul půlmistra. Užijte si zbytek týdne a víkend.