TOPlist

Report 5.kola - Žádný za všechny, všichni za nikoho PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler
Tuesday, 08 October 2013 14:13

Protože mě po zápase Hanspaulské ligy chytla pražská dopravní situace, dorazil jsem na zápas pozdě. Sice o pět minut, ale i to stačilo k tomu, abych se dozvěděl, že prohráváme 0:1. Na první pohled bylo jasné, že soupeř posílil, nabral nové zkušené i mladé běhavé hráče a vůbec tak nepřipomíná tým, který jsme minule poměrně lehce porazili.
Více v článku...

FT PEDF PRAHA "B" - Tefal Rowenta 3:3 (1:2)
G: Šrain, Pártl, Kittler

S: Reisinger - Hrubeš, Kittler, Soldát, Pártl - Svatoň, Valenta, Šrain, Rojdl

Report:

Bez hloubkové analýzy bylo jasné, že to nebude žádná
legrace, protože soupeřovi hráči hráli kompaktně v těsném bloku na své půlce a velmi často vyráželi do smrtících breaků. Za to my jsme byli úplným opakem. Ne, že bychom neměli potenciál nebo snahu vyhrát, ale bohužel, bez použití koule přirostlé ke krku to nejde. Jakmile prohráváme, naše hra se změní v jeden velký chaos, obránci najednou hrají v útoku, útočníci se nevrací, taháme míč místo toho, abychom si narazil a celá organizace hry připomíná spíš prskolet než dobře namazaný stroj. Ten dokážeme zažhnout jen v případě, že vedeme. A to je fakt pánové. Neumím si vysvětlit, co se včera dělo. Napadá mě jedině, že se některý jedinci nedokáží vypořádat s tím, že se na ně přijde podívat Láďa a chtějí se vytáhnout a upozornit na sebe. To co jsme mu včera naservírovali k večeři, z toho bude mít břichabol asi ještě 14 dní. Co si myslíte, že viděl? Bandu ufňukánků, který se hádají mezi sebou, řvou nesmyslně na rozhodčího a ten pokud jste si nevšimli, připískává těm, kdo se chovají jako lidi. Rozhodčího vem čert, ale to co se děje mezi námi, to je tragédie. Kolikrát už se nám stalo, že nás soupeř dotáhl i ze ztráty 3 gólů a vyhrál? Proč se to nepovede nám? Protože se půl hodiny hádáme spolu místo toho, abychom se podpořili a hecli to!! Další věc je střídání. Takový Kíťa včera nastoupil v druhém poločase dvakrát. Z toho dal jednoho góla. Opravdu si myslíte, že jste schopný sprintovat v kuse 5 minut a být pořád stejně rychlí? Asi ne, co? Další věc. Poprosil bych Matyho, aby si zajistil, ať už v krámě nebo u Šrainyho, turfy na každý zápas. Všichni jsou kvůli tomu nasraný a přitom stačí jedna smska. O zápase psát nebudu. Neplichtili jsme, protože by to opravdu bylo na remízu, ale protože oni za sebou na rozdíl od nás stáli jako jeden chlap. My jsme se rozdělili na 8 individualit a podle toho to vypadalo. Jsme tam proto, abychom si zahráli a pokud možno vyhráli, ale ne každý sám, ale jako jeden mančaft. Byl bych rád a apeluju na Kíťu, aby jako kapitán nestál v rohu, ale kurva něco řekl, když se děje, co se děje. Byl to asi jeden z nejmíň týmových výkonů, co si od založení pamatuju. Ano, dostali jsme mockrát na prdel. Dostali jsme několikrát kládu jako prase. Nikdy jsme nebyli tak silní, jako jsme teď, ale k čemu nám to je, když pokaždé, co se nedaří, se sesypeme jako domeček z karet? Všichni se třikrát zhluboka nadýchneme a v příštím zápase zase přijdeme jako JEDEN. Jako tým FT PEDF PRAHA B!!!!Zápas skončil 3:3 a to je pro nás další ztráta.