Home Zápasy Podzim 2013 Report 3.kola - Real nezareagoval na bleskový obrat

Přihlášení1.A třída 2014/2015


Tým Z
B
1. WarriorS 19
37
2. PE3NY 19
32
3. Gusanos Rojos 18
30
4. Vendetta 19
30
5. Za Zenitem 19
28
6. Comes Košíře 19
27
7. CFC Letňany 18 26
8. FT PedF Praha B 18 25
9. VS Božolé 18 25
10. FC Real 8 18
23
11. FC Marťans 18 20
12. Frankie 19 14

 

Střelci 2014/2015


Hráč Branky
1. Šrain
20
2. Soldát 18
3. Valenta 14
4. Pártl 13
5. Kittler 8
5. Rojdl 6
6. Svatoň 5
7. Kulhánek 4
8. Štangler 4
9. Homola 4
10. Jančařík (G) 2
10. Klamt 2
10. Kreisinger (G) 0

Návštěvy

TOPlist

Report 3.kola - Real nezareagoval na bleskový obrat PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler   
Tuesday, 17 September 2013 15:21

Déšť se nesl Prahou po celé odpoledne. Není tomu moc zvykem, ale kupodivu s blížícím začátkem zápasu se počasí umoudřilo. Se zpožděním přijel Kravka, Walli a Kíťa. Posledně jmenovaný byl sice omluven, ale tentokrát si vzal radši dvoje turfy, patery dresy, trenky mu však zůstaly doma. A tak to byla premiérová pokuta za nedostatečnou výstroj. Jak se Peďák popasoval s rolí favorita pro tento zápas si přečtěte v naší reportáži v článku.

FT PEDF PRAHA "B" - Real Team Praha  7:3 (1:2)

G: 3x Valenta, 2x Šrain, 2x Hrubeš

S: Reisinger - Jančařík, Kittler, Hrubeš, Pártl - Valenta, Šrain, Svatoň, Soldát


Report zápasu:

Futsalisté Ft Pedf Praha B vyhráli nad Real tým Praha 7:3 a jsou opět na vítězné vlně.Tak popisují zahraniční i domácí deníky situaci v 2. A třídě pražského futsalu. Titulky jako „Kittlerovi zvlhnul prach.“ nebo „Valenta, Hrubeš, Šrain, zabijáci v kopačkách.“ zaplavily novinové stánky i obrazovky monitorů.

Po nečekaném zaváhání v prvním zápasu sezóny to vypadá, že forma našeho týmu stoupá, nové tváře si zvykají na ty staré a hlavně se opět začíná vyhrávat. Důkazem místo slibů je naše poslední vítězství proti týmu Real Praha, který jsme sice porazili 7:3, ale soupeř tak jako minulou sezónu pěkně kousal. Oproti předchozímu zápasu doplatil na větší věkový průměr v zadních řadách. Obránci soupeře totiž nebyli schopní zachytávat naše útočné rychlonožky a bylo jenom otázkou času, než to tam napadá.

Zápas začal jako vždycky. Nerozcvičení a neprotažení hráči našeho týmu si postavili míč před vápno a místo toho, aby rozchytali brankáře, zkoušeli propustnost sítě za brankou nebo hráli hru „Kdo překopne plot“.  Zápas začal a my jsme se jako obvykle dostávali 5 minut do tempa. Hrálo se ve slušné rychlosti a největší problémy nám dělala soupeřova dvojice útočníků Tomík (mě osobně ztrapnil asi 5x) – Pepík a taky brankář, který hlavně v prvním poločase držel tým Realu nad vodou.  V tom jsme si vypracovali několik slibných šancí. Šli jsme dokonce 3x sami na brankáře, ale protože jsme ho vždycky vší silou napálili do kolen nebo jiné části těla, byl to soupeř, kdo šel do vedení. Po jedné ze dvou útočných akcí jsme dostali jako vždy banána a panika zachvátila naší střídačku. To už je bohužel kolorit chvílí, kdy prohráváme, nebo se nedaří.  Pokud zbyly v rozpočtu týmu nějaké peníze, navrhuji je uvolnit na kurz asertivity nebo seminář pro panny před prvním pohlavním stykem pro některé naše hráče. Protože pánové, to co tam některý z vás předvádíte za, to je fakt šílený.

Půli jsme nakonec prohráli 1:2. Soupeř nebyl lepší, ale vytěžil z minima maximum. Náš jediný prvo - poločasový úspěch jsme zaznamenali po Soldyho akci, když vymotal na pětikoruně asi 3 obránce soupeře a mě před prázdnou bránu naservíroval míč jak na zlatém podnosu. Soldy celkově po celý zápas motal soupeřům hlavy, a když v jednu chvíli prošel v rohu 4 protihráče, areálem Astra se neslo soupeřovo „TY KUNDO JEDNA!!“.  V II. poločase jsme se ztopořili. Zlom přišel, když jsme si během poločasové pauzy všechno vyříkali, zklidnili se a začali makat. Během 5 minut jsme dali 4 góly a bylo více méně po zápase. Střelcem utkání se stal s třemi góly Walli, který po přesunu z A týmu střelecky ožil a všichni doufáme, že se mu u nás bude líbit. Do vedení v tabulce střelců se ale už prodral favorit na korunu Vašík, který dal ve dvou zápasech 5 gólů.

Pokud to čte, tak na dálku zdravíme Vastlíka, kterému držíme místo v sestavě a doufáme v jeho brzký návrat a to ať už v této nebo v příští polovině soutěže. Další výborný výkon předvedl náš nový strážce brankové konstrukce, který lapil, co se dalo. Celkově mi přijde, že co se posil týče, udělalo naše vedení asi nejpovedenější transfery za poslední dobu. Máme šest bodíků a spoustu bitev před sebou. Příště nás čekají Šílení ševci, kteří jsou bodově na naší úrovni. Bylo by dobrý jim trochu vyprášit kožíšek. Tak za týden a kousek na pažitu.

Sportu zdar a skokům na lyžích zvlášť.

Kravson

 


Last Updated on Sunday, 22 September 2013 10:13
 

Comments 

 
+2 #1 Martin Vastl 2013-09-23 06:04
Zdar pánové, pozorně sleduji co se v týmu děje a jaké jsou výsledky, to se neboj Kravičko! :-) Musím říct, že mi děláte radost a na tabulku se moc hezky kouká. Štve mě a svrbí mi strašně nohy, kdy to tady čtu, ale momentálně mám jiné starosti, které jsou důležitější a musí se dotáhnout dokonce. Jinak doufám, že až to vše bude ok, tak mi dáte aspoň tu minutky, abych si to s váma strčil do packy? Už teď se těším! Tak držím palce a těším se na další, doufám že samé vítězné reporty, i když samozřejmě vím, že nejsme kapela, aby jsme pořád vyhrávali!! :lol:
 

Příští zápas

Datum: PO 15.06.2015

Čas: 19:30

Místo: ASTRA 1

Soupeř: Vendetta

Typ zápasu: mistrák

Dresy(soupeř): bílá

Příští pískání

Datum: 15.6.2015
Čas: 20:30
Místo: ASTRA 1
Patron: Kuba Kulhánek

Fotogalerie

Naše video

Anketa

Jak dopadne "pedf štika" v jarní sezóně?
 

Vysledky

Náš A tým

PEDF na Facebooku

Main page Contacts Search Contacts Search