Home Zápasy Podzim 2013 Report 2.kola - Wolch - Voda živá

Přihlášení1.A třída 2014/2015


Tým Z
B
1. WarriorS 19
37
2. PE3NY 19
32
3. Gusanos Rojos 18
30
4. Vendetta 19
30
5. Za Zenitem 19
28
6. Comes Košíře 19
27
7. CFC Letňany 18 26
8. FT PedF Praha B 18 25
9. VS Božolé 18 25
10. FC Real 8 18
23
11. FC Marťans 18 20
12. Frankie 19 14

 

Střelci 2014/2015


Hráč Branky
1. Šrain
20
2. Soldát 18
3. Valenta 14
4. Pártl 13
5. Kittler 8
5. Rojdl 6
6. Svatoň 5
7. Kulhánek 4
8. Štangler 4
9. Homola 4
10. Jančařík (G) 2
10. Klamt 2
10. Kreisinger (G) 0

Návštěvy

TOPlist

Report 2.kola - Wolch - Voda živá PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler   
Tuesday, 10 September 2013 15:30

Jestli se bude lépe psát report? - To nevím, ale rozhodně se bude lépe číst. Po frašce, která se konala před týdnem se náš tým stačil vzpamatovat. A ještě teď jsou v ulicích našeho hlavního města slyšet ozvěny včerejší óódy na radost. Co se muselo změnit, aby se náš válec dostal zase čuchnout nafty.Co se dozvíte dále v článku? Možná odtajněno a necenzurováno to, co se dělo po odehrané hrací době, jak říkáme mi hooligans, ve 3.poločase. Více v článku...

FT PEDF PRAHA "B" - Wolch Praha "A"  6:5 (4:2)
G: 3x Šrain, Soldát, Svatoň

S: Kreisinger - Kittler, Pártl, Hrubeš - Valenta, Svatoň, Šrain, SoldátPrůběh zápasu

Začneme změnami, které přichystal realizační tým. Ze strahovského FAČR jsme obdrželi ID pro hráče Luboše Soldáta a Romana Kreisingera, neváhali jsme a ihned zaplatili jejich roční členský příspěvek. Navíc jsme do soupisky připsali Waliho, který byl dříve členem "A týmu". Takže tedy hned s třemi novými akvizicemi jsme vstoupili do zápasu s Wolchem. Pro více informací, zajímavostí, fotografií, ba dokonce videí se dozvíte na našich klubových facebooku "Ft PedF Praha.

K potěšení všech se do sestavy vrátil "uzdravený" pan Jakub Hrubeš, který nastoupil na svém obvyklém místě v sestavě. Nakonec přišel i novopečený třeťák Šrainy, který uspěl na zákeřné zkoušce z grafiky. Podobně si vedl i Soldy, a tedy dodatečně klukům gratulujeme. Tyto úspěchy se mohli hodit do zápasu, kdyby je ovšem nebrzdilo to vypité pivo před zápasem. Vzhledem k výkonům, budiž jim odpuštěno. Zápas začal ve svižném tempu, ale bohužel ne pro Walleho. Ten se vydal nejspíše hledat květinu, která měla zajistit budoucnost jeho planety. Doufejme, že našel ji, i Evu na zastávce "Jemnická". Praskající písek pod nohama hráčů přehlušovalo nepřetržité burcování našeho věrného fanouškovského jádra Lucky s Anežkou, které se tím zahřívali před pronikavou zimou. Ovšem jen když nebyl po ruce Šrainy. Z jisté nekoncenrovanosti dostáváme "opět" a brzy první branku 0:1. Vstřelil ji hráč s číslem 69, který byl v tu chvíli označen nejmenovaným hráčem z druhého hřiště za největšího magora z týmu Wolchu. Už podle čísla se dá usoudit jistý vrozený předpoklad. Tohle číslo si může nechat udělat jen on nebo Mullerus. Jágr je těsně vedle. Po chvíli jsme pochopili proč to bylo tak řečeno. Hra se začala přitvrzovat a my si nechali zrovna přilby na kolo doma. Místy to byl i brečící kroužek, ale do toho jsme stihli vyrovnat! Před prázdnou brankou se ocitl Mario Matyáš a bylo srovnáno na 1:1. Z blízka zavěsil do "vingle" a jen štěstí, že nestřílel z trochu větší vzdálenosti. Zaslouženě jsme stihli otočit stávající skóre. Po několika vteřinách na hřišti a vlastně i v areálu Astry se premiérově prosadil Walli. Z úhlu obstřelil golmana Wolchu a bylo to 2:1. V tu ránu začali trochu téct nervíky na soupeřově straně a přibylo tak i akumulovaných faulů. Bohužel si Párek zapomněl vzít prášky na uklidnění a přihazoval tak polínka do rožhaveného ohně. Dokonce nepříjemně vzdoroval trenérovi, a to by se možná mělo trestat speciální pokutou;) Nicméně jsme vedení dlouho neudrželi a inkasovali tak podruhé - 2:2. Fauly Wolchu byly nepřehlédnutelné a všiml si jich i rozhodčí. Za ten šestý se k osmimetrovému kopu postavil Šrainy a po anglicku rozvnil síť  3:2. Byl čas je pořádně přidusit a do poločasu  přidat ještě jeden gól. To se nám povedlo po perfektním výhozu vynikajícího Romana v bráně. Precizně našel Šrainyho, ten si míč ještě lépe zpracoval a poslal nás do dvoubrankového trháku - 4:2. tak skončil i první poločas a my sbírali další síly na ten druhý...Ten se poněkud pomaleji rozjížděl, ale to nám vůbec nevadilo, hrát musel soupeř. Po deseti minutách ale Šrainy chytře lobnul brankáře a završil tak brzy svůj hattrick - 5:2. Taktika z lavičky zněla jasně, instrukce byly nepolevovat. Jenže jemná poezie v naších duších se kamsi vytratila a náš tým se pomalu ponořoval do temných hlubin. Hluchou chvilku si vybral Matěj při obsazování, Kíťa při nesmyslné minele a rázem to bylo 5:5. Naštěstí jsme se stihli včas vzpamatovat a centrifugu zastavit. Hra trochu znervózněla, ale přesto jsme měli opticky navrch. Po několika závarech jsme zaměstnali brankáře hostí. O tom, že Matyáš zazdil dva brejky radši ani mluvit nebudu. Necelých pět minut před koncem se do míče opřel Soldy a do protipohybu brankáře střílí svůj premiérový gól za 50,-. - 6:5. Do konce zbývalo ještě dost času a Wolch už se pomalu chystal na hru bez brankáře. Ta přišla asi dvě minuty před konce. Myslím, že jsme celkem slušně odolávali a do šancí se dostávali jen minimálně. Po několika centrech Párka alá Židlický jsme vykopali první a velmi důležité tři body. Troufám si říct, že tento soupeř patřil k těm lepším v naší skupině. Po odpískání jsme vlastně ještě skoro prohráli. To když rozhodčí totálně pomotal zápis o utkání a otočil vše co bylo možné.

V hojné účasti se hodovalo v místní hospůdce. Došlo k dalším nováčkovským písním a tancům (viz. stránky fb) a popíjelo a popíjelo se. Když už pro nás nebylo místa, přesunuli jsme se do stále stojícího pivního stanu ve Strašnicích. Někteří jedince zde zkoušeli i jiné sporty, např. jaké mají hlasivky při fotbálku nebo mlácení hlavou do boxovacího pytle, v němž Matyáš nenašel přemožitele. Jsem hlavně rád, že nikdo nepřišel k úrazu po následujících nůžkách Soldyho. Poté došlo k dalšímu dělení a větší část pokračovala dále do víru velkoměsta. Nejprve ale proběhlo focení na blikajícím přechodu, který zaujmul kluky tak, že si každý obsadil jednu část zebry a osouložil jí. Jak řekl Šrainy: "A proto ten futsal hrajeme". A má pravdu ten chlapec. Za týden naviděnou zas a nalaďte formu.

Válec Pededef

 


Last Updated on Tuesday, 10 September 2013 23:36
 

Comments 

 
#1 Honza 2013-10-07 09:51
Kdyby jste tak věděli co to má za význam to číslo.....Soudit umí každý ale znát pravdu nechcete co....Co třeba takhle rok narození někoho.....Chytráciiii
 

Příští zápas

Datum: PO 15.06.2015

Čas: 19:30

Místo: ASTRA 1

Soupeř: Vendetta

Typ zápasu: mistrák

Dresy(soupeř): bílá

Příští pískání

Datum: 15.6.2015
Čas: 20:30
Místo: ASTRA 1
Patron: Kuba Kulhánek

Fotogalerie

Naše video

Anketa

Jak dopadne "pedf štika" v jarní sezóně?
 

Vysledky

Náš A tým

PEDF na Facebooku

Main page Contacts Search Contacts Search