Home Zápasy Podzim 2013 Report 1.kola - Magnificos - Nemocní na hlavu

Přihlášení1.A třída 2014/2015


Tým Z
B
1. WarriorS 19
37
2. PE3NY 19
32
3. Gusanos Rojos 18
30
4. Vendetta 19
30
5. Za Zenitem 19
28
6. Comes Košíře 19
27
7. CFC Letňany 18 26
8. FT PedF Praha B 18 25
9. VS Božolé 18 25
10. FC Real 8 18
23
11. FC Marťans 18 20
12. Frankie 19 14

 

Střelci 2014/2015


Hráč Branky
1. Šrain
20
2. Soldát 18
3. Valenta 14
4. Pártl 13
5. Kittler 8
5. Rojdl 6
6. Svatoň 5
7. Kulhánek 4
8. Štangler 4
9. Homola 4
10. Jančařík (G) 2
10. Klamt 2
10. Kreisinger (G) 0

Návštěvy

TOPlist

Report 1.kola - Magnificos - Nemocní na hlavu PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler   
Tuesday, 03 September 2013 14:17

Když se přehoupl den z nedělní půlnoci na pondělí, ještě to s našim mančaftem nevypadalo tak hořce. Po svítání už tomu tak nebylo. Začal nekonečný shon, kdo se nakonec na hřiště dostaví. A i po několika letech je to ta samá pohádka a někteří z toho stále nevyrostli. U nich je i nejspíše zbytečné vysvětlovat znovu proč je tak podstatné hlásit omluvy nebo nejistou účast dost dopředu. Více o hříšnících a povedeném zápase v článku...

FT BANDA DEMENTŮ - Los Magnificos  1:2 (0:1)

G: Rojdl
S: Brychta - Jančařík, Kittler, Pártl - Rojdl, Svatoň


Nejprve bych začal disciplínou. Není pochyb o tom, že i ta právě ovlivnila dění na Záběhlické hřišti. Dělám to nerad, ale budu přehazovat hnůj na vrub některých hráčů. Doteď jsem mluvil dosti v obecné rovině, proto teď budu konkrétnější ať všichni ví a uvědomí si, co je špatně. Začnu od těch méně závažnějších.

Luboš Soldát - Registrace už mohla být dávno hotová, stačilo jen chtít a poslat blbou obálku, (tu mají především v papírnictví a známky na každém rohu, dokonce se už nemusí ani lízat ten obal, který je dneska už samolepící) jenže toho jsme se nedočkali. Od hráče, který by nám chtěl pomoci se tento přístup nehodí, ale to je pryč a je načase napravit svou reputaci na hřišti. Za několik dní by mělo přijít ID hráče, bez kterého to nejde.

Václav Šrain - Nepostradatelný hráč a střelec našeho týmu. Vzhledem k tomu, že ještě platila omluva 24 hodin před zápasem mu nemůžu nic vytknout. Ale určitě to nezjistil den předem a šlo to oznámit dřív. Doufejme ale, že zkouška dopadla dobře.

Hráči "A týmu" - na jejich povolání zbylo už minimum času,a tak není divu, že už neměli čas.  Kolda by mohl, kdyby to věděl aspoň večer předtím, škoda. Ostatní nemohli. Klamťák, Běhy a Kyslík byli na kurzu v Nymburce a o naší situaci věděli. Nemůžeme po nikom z nich chtít zázraky, ale kdyby měli kousek toho srdíčka, mohli na otočku dorazit. Věřím v to, že řada z nás by se zachovala v podobné situaci jinak.

Martin Vastl - Na jeho omluvu musíme uznat, že to jako otec od rodiny nemá lehké a že ho trápí jistě další pracovní povinnosti. Smutné ale je, že neměl páru o tom, že by se mělo už hrát. Za celý tým přejeme, ať je méně starostí.

Teď přecházíme do jiné kategorie, v níž je jediný hráč, zkušený Kráva:

Jakub Hrubeš - Úpřímně do poslední chvíle jsem s ním počítal, přestože jeho vyjádření zůstalo netknuté. Když nám do 3 odpoledne stále teklo do bot, neváhavě jsem si ho dovolil oslovit. Dostalo se mi odpovědi, že si pán snažil přehodit směnu, bohužel neúspěšně. Je to sice od něj milé, ale v naší chvíli dost nepraktické. Od tohoto mazáka jsem to opravdu nečekal a právě on patří k těm, kteří stále nechápou včasné omluvy. Pro vysvětlení: napíšu např.:"Kluci nebudu moci přijít, ale pokusím si přehodit práci, jsem na 50%". Otázkou zůstává, zda by se bez dotázání vůbec ozval - smutné.

Samozřejme Kuba a Štány zranění. Přesto Štány je vždy připraven jako trenér, palec nahoru.


Průběh zápasu (který je trochu zastínen předcházejícími událostmi)
To byl tedy výčet nehezkých věcí před pondělním zápasem. A bohužel budu v nehezkých věcech dále pokračovat. Maximum co se nám povedlo udělat bylo sehnat Petra, který se postavil do brány a Hombrého jsme poslali na pomoc do pole k zraněnému Mariovi, Kíťovi, který se rozehrává po zranění. Další přeživší, kteří se vrhli do boje byl Mates s Adamem. Nedaly se od nás čekat zázraky, psychika byla nahlodaná a my stáli tváří tvář našemu prvnímu soupeři. Prožili jsme si doslova hororový začátek,nerozkoukaní jsme sledovali jak se míč odráží od našich tyčí. Měli jsme jen štěstí, že si to Petr dobře postavil a dobře likvidoval Magni-šance. Naprosto jsme si nezasloužili vstřelit branku, i když jsme nějaké šance měli. Nakonec smůla Magnificos byla protržena a šli do vedení - 0:1. Byli jsme horším týmem a mohli být rádi, že jsme neprohrávali mnohem větším rozdílem. Nezáživný 1.poločas pomalu končí a trenér vymýšlí, co s tím udělat do druhé půle. Ta začala v trochu svižnějším tempu a nám to pomohlo se dostat do hry. S tím přišli i první vážnější šance, teda tutovky. První dvě měl na noze Matyáš, ale proti brankáři svůj dvojitý souboj prohrál. Pak se dobře ke střele prodral Adam, ale i ten z blízka brankáře  nepřekonal. Přišel trest! Z nepokrytého brejku po pravé straně propálil útočník soupeře druhý gól do naší brány. Zdálo se být rozhodnuto, ale pak Matěj poslal krásnou přihrávku na Adama, pro kterého už nebyl problém snížit opět na rozdíl jediného gólu. Svitla nám naděje aspoň na remízu, my zkoušeli power play, ale vyrovnávací gól jsme do brány už nedotlačili. A nejsem si jist, jestli bychom si ho zasloužili. Jestli někdo z nás myslel letos na postup, je načase se nad sebou dost zamyslet, dokud je ještě čas. Večer jsme zakončili na limonádě v místní hospůdce a o zápase se radši už moc nebavili.

Někdo kdysi řekl, že to nehrajeme pro úspěch, ale pro zábavu. Mě osobně pondělní den jako zábava moc nepřišela! Za týden zdaj

Last Updated on Tuesday, 03 September 2013 14:38
 

Příští zápas

Datum: PO 15.06.2015

Čas: 19:30

Místo: ASTRA 1

Soupeř: Vendetta

Typ zápasu: mistrák

Dresy(soupeř): bílá

Příští pískání

Datum: 15.6.2015
Čas: 20:30
Místo: ASTRA 1
Patron: Kuba Kulhánek

Fotogalerie

Naše video

Anketa

Jak dopadne "pedf štika" v jarní sezóně?
 

Vysledky

Náš A tým

PEDF na Facebooku

Main page Contacts Search Contacts Search