Home

Přihlášení1.A třída 2014/2015


Tým Z
B
1. WarriorS 19
37
2. PE3NY 19
32
3. Gusanos Rojos 18
30
4. Vendetta 19
30
5. Za Zenitem 19
28
6. Comes Košíře 19
27
7. CFC Letňany 18 26
8. FT PedF Praha B 18 25
9. VS Božolé 18 25
10. FC Real 8 18
23
11. FC Marťans 18 20
12. Frankie 19 14

 

Střelci 2014/2015


Hráč Branky
1. Šrain
20
2. Soldát 18
3. Valenta 14
4. Pártl 13
5. Kittler 8
5. Rojdl 6
6. Svatoň 5
7. Kulhánek 4
8. Štangler 4
9. Homola 4
10. Jančařík (G) 2
10. Klamt 2
10. Kreisinger (G) 0

Návštěvy

TOPlist

Jak se připravuje peďácké béčko na novou sezónu? PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler   
Wednesday, 28 August 2013 15:49

Ten, kdo nemá z léta zcela opálený zadek, dohání to na sklonku srpna, ovšem někteří z nás to mají docela težké :) Zatímco zbrusu nová sezóna je už za rohem, kluci z peďáku dokončují poslední přestupy a individuálně se připravují. Náš realizační tým nedokázal dojednat před ostrým startem žádný přátelák, a tak do toho budeme muset vletět neotrkaní. Ale letos zahajujeme už 5.sezónu, tak už zas taková kůzlata nejsme. To se však uvidí po prvních zápasech. Více v článku...

Připravili jsme si pro Vás exkluzivní rozhovor s naším hlavním koučem Sirem, tedy Sýrem Ondrou Štánym:

Dobrý den Ondro, s jakými cíly vstupujete do nového ročníku?
Ahoj, tak předem bych chtěl pozdravit všechny čtenáře a zvláště pak fanoušky našeho týmu. Do nové sezóny rozhodně vstupujeme s cílem postoupit! Ostatně jako již minulý rok, ve kterém nám příliš nevyšel start, pak se válec rozjel, ale ve finishi trošku došla pára... Ale pevně věřím, že tentokrát úvod sezóny zvládneme mnohem lépe.

Jak se přes léto změnil kádr mužstva? Obešlo se to beze změn?

Kádr zůstává více méně stejný s tím, že se nám z marodky vrací kapitán Kíťa a po operacích kolene budou na podzim stále chybět Štány s Kubou. Změna nejspíš nastane na brankářskem postu, kde naše tradiční opora Hombré, bude plnit své povinnosti více v "áčku", takže jsme museli sehnat adekvátní náhradu při jeho absencích. Chystáme také jednu posilu do pole a jednání jsou v plném proudu a doufejme, že na dobré cestě. Zatím však nechci nic zakřiknout a předem prozrazovat. Vše se včas dozvíte

Přejeme tedy brzké uzdravení a vyprázdnění marodky. Nemohl byste byt konkrétnější? A v jakých mezích se pohybuje přestupní částka?
Nic konkrétního zatím nechci sdělovat. Navíc ještě není nic dotažené a já nechci dělat zbytečný rozruch a předem děsit už tak dost vyděšené soupeře.

Dobrá tedy, nebudu to z Vás tahat. Dále mě zajímá, zda máte informace o tom, v jakém rozpoložení jsou Vaši svěřenci? Tedy měl byste mít...
Kluci jsou dobře naladění a nadržení na novou sezónu a někteří nejen na ni. Někteří přes léto změnili působiště ve "velkém" fotbale a já věřím, že to byli přestupy dobře zvolené a pozitivně se projeví na jejich rozehranosti a ZDRAVÉM sebevědomí.

Budete zjišťovat stav jejich životosprávy přes léto? Jinak řečeno, půjdou na váhu?
Životosprávu přes léto mají všichni lehce "volnější", takže pevně věřím, že se kluci uhlídali. Jejich stav posoudím zkušeným okem, ale myslím, že si sami jejich erotické postavy hlídají, už jenom kvůli ženským. Zkontroluju si pouze co dělá s Vastlíkem jeho sedavé zaměstnání a samozřejmě Kíťu, který se zapojuje do tréninků po zranění a delším pobytu v podhradí Kácovského pivovaru. Nerad bych z něho měl druhého Horviho.

Proslýchá se od fanoušků, že máte jistý talisman? O co konkrétně jde? Chystáte se ho používat i nadále?

Nejsem pověrčivý, ale talisman mi již několikrát sám potvrdil svou moc, takže rozhodně své místo na futsalových zápasech má! Ale stejně jako u přestupů budu i tady trochu tajemný a nechám si to pro sebe. Pouze napovím, že ho jen tak někdo nemůže vidět.

Dobře, nechť to tedy zůstane ve Vašich tajných útrobách...Co říkáte na soupeře a na los skupiny?
První reakce byla, že tak lehkou skupinu jsme ještě neměli. Ale rozhodně nechci podceňovat soupeře, někteří jsou pro nás úplně nový a budem si je muset trochu proklepnout, někteří jsou zase staří známí, ale to neznamená, že nás nemůžou zaskočit. Každopádně chceme postoupit a tím pádem musíme porazit každého, bez ohledu na jméno!

Děkujeme za výživné odpovědi a přejeme Vám hodně štěstí v soutěži!

Já děkuji také. Na závěr bych ještě rád pozval fanoušky na zápasy nejen naše, ale i našeho "áčka", které již třetí sezónou válčí v přeboru a samozřejmě nemůžu zapomenout na naše sličné futsalistky, které se během minulé sezóny spojili s týmem Žárovek a vykopali postup! Věřte, je to moc hezký pohled. Tak doufám, že se uvidíme na zápase, ať už jakéhokoliv z našich třech týmů. Futsalu zdar, PedF zvlášť!

Trenér "B" týmu bude online v neděli od 18:00 do 19:00 na našem webu, můžete si pro něj připravit otázky.

Last Updated on Friday, 30 August 2013 22:20
 

Příští zápas

Datum: PO 15.06.2015

Čas: 19:30

Místo: ASTRA 1

Soupeř: Vendetta

Typ zápasu: mistrák

Dresy(soupeř): bílá

Příští pískání

Datum: 15.6.2015
Čas: 20:30
Místo: ASTRA 1
Patron: Kuba Kulhánek

Fotogalerie

Naše video

Anketa

Jak dopadne "pedf štika" v jarní sezóně?
 

Vysledky

Náš A tým

PEDF na Facebooku

Main page Contacts Search Contacts Search