Home Zápasy Jaro 2013 Report 18.kola - RBC - Adamova kletba pominula

Přihlášení1.A třída 2014/2015


Tým Z
B
1. WarriorS 19
37
2. PE3NY 19
32
3. Gusanos Rojos 18
30
4. Vendetta 19
30
5. Za Zenitem 19
28
6. Comes Košíře 19
27
7. CFC Letňany 18 26
8. FT PedF Praha B 18 25
9. VS Božolé 18 25
10. FC Real 8 18
23
11. FC Marťans 18 20
12. Frankie 19 14

 

Střelci 2014/2015


Hráč Branky
1. Šrain
20
2. Soldát 18
3. Valenta 14
4. Pártl 13
5. Kittler 8
5. Rojdl 6
6. Svatoň 5
7. Kulhánek 4
8. Štangler 4
9. Homola 4
10. Jančařík (G) 2
10. Klamt 2
10. Kreisinger (G) 0

Návštěvy

TOPlist

Report 18.kola - RBC - Adamova kletba pominula PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler   
Tuesday, 21 May 2013 17:53

Byl pondělní večer, futsalu čas, v dálce už zaváněl Adama hlas.  Že nedá góla zas, očekával každý z nás...Ještě předtím než se vrhneme na hřiště, pojďme si shrnout před zápasové informace. Vědělo se, že Sira Štányho čeká operace a tak do konce sezóny naše zápasy jako kouč nenavštíví. Má však zařízeny online přenosy přímo z místa dění. Další ztrátou je Kuba, který rovněž do konce sezóny nenastoupí díky obdobnému problému. Více v článku

 

FT PEDF PRAHA "B" - RBC Praha  12:5  (5:1)
G: 5x Šrain, 2x Vastl, 2x Rojdl, Hrubeš, Svatoň, Pártl

S: Jančařík - Hrubeš, Pártl, Vastl - Svatoň, Rojdl, Šrain


Pokračujeme ve výčtech absencí. Další chybějící v poli byl Kíťa, který díky dalšímu kolennímu zranění nahradil právě chybějícího kouče. Problém měla i naše golmanská jednička, které nadupané BMW vypovědělo činnost. Naštěstí cesta za jeho záchranou nebyla tak daleko od hřiště. Bylo potěšující vidět na hřišti generálního GSM a GSM číslo 2 v růžovém kabátku, který po dlouhé době přišel přinést našemu týmu štěstí.

Průběh zápasu:

Utkání začalo, nebudeme si nalhávat, že jsme nečekali hladký průběh, ale je to futsal, stát se může vždy všechno. To by k tomu naši hráči museli ale špatně přistoupit, ale nebylo tomu tak. Od prvních minut měli naši hráči územní převahu a soupeře s RBC jasně přehrávali. Po několika šancích přišla příležitost, které se nedá snad říkat ani šance. Párek napřáhl z velké dálky, dělovkou bych jí rovněž nenazval. Ale k překvapení všech zapadla mezi nohama RBC do branky 1:0. A teď pozor, v zápiskách mám napsaný vykřičník. Za přítomnosti blesků a hřmění se po anglicku trefil Adam, na Hájích se na chvíli zastavil život a Adam slavil deset vyhraných Jagerbomb. - 2:0. Brankostroj se rozjel na větší obrátky a Super Mario zvyšuje už na 3:0. O  necelou minutu později se znovu trefuje probuzený Adam a zatlouká Štánymu další hřebíček. - 4:0. Po 15 min. odehraného prvního poločasu se trefuje náš nejlepší střelec Šrainy - 5:0. RBC ztrácí chuť ke hře a vypadá dost odevzdaně. To naší hře vůbec nepřidalo a zbytek zápasu se na našich kopačkách objevuje spoustu nepřesností, špatného návratu a odevzdaných balónů. Zákonitě přisly i šance soupeře. Hombré neskutečně snad načtyřikrát vychytal bezmocného útočníka a zachránil nás tak od inkasovaného gólu. O pár minut, ale na střelu osamoceného hráče nestačil - 5:1. Do poločasu se už nic nezměnilo a po zhoršeném závěru půle jsme šli do šaten.

Pro prohození stran jsme chtěli opět rozjet náš válec. Po přetlačované v brankovišti se přecejen prosadil Vastlík, který všemožnými způsoby zkoušel procpat míč do branky - 6:1. Už z dálky byl vidět Kravičkům úsměv, když poslal takovou tu šmudličku do odkryté branky. V minisouboji tedy opět odsakuje:) - 7:1. Další šťastný střelec se stal opět Šrainy, který zvyšoval dloubáčkem už na 8:1 pro náš tým. Psala se 32 min. a bylo opět sníženo, když celá čtveřice zapomněla bránit - 8:2. Naštěstí jsme na všechny snižující góly měli rychlou odpověď. Po krásné kombinaci se Šrainym se podruhé v utkání trefuje Vastlík. - 9:2. Abychom si trochu odpočinuli od branek, vložil bych sem krátkou vsuvku. Cenu za hyenu týdne už pro tento měsíc máme. Proto vyhlašuji vítěze ceny dobytek týdne pro Adama jako nejvíce faulujícího hráče. S gólama už na nule nejsi, tak se můžes soustředit třeba přihrávky:) Když se vrátíme zpět k zápasu, dostáváme góla na 9:3, kdy se nevrátil kapitán hraného zápasu Párek. Pak si ale na naší polovině vzal míč Šrainy a individuální akcí střílí jubilejní desátý gól - 10:3. Vzápětí opět přichází míč za záda Hombrého - 10:4. Na to odpovídá Šrainy dvěma góly - 11:4,12:4. V závěru ještě dostáváme snižující branku na 12:5, která přišla sraženým centrem s rohu. Utkání končí a my se díky zaváhání soupeřů ze špičky tabulky dostáváme spolu s Arsenalem na první místo. Kluci, díky za výkon! 

Nyní máme vše ve svých rukou a nemusíme se na nikoho ohlížet, proto pojďme dát do zbývajícch zápasů dát opravdu všechno!

Po zápase se většina z nás vydala směr "Blažena" na pivko. Usmažili jsme si pár hranolek na Adamově pánvi a spokojeně se rozprchli po vlastní ose.

Last Updated on Tuesday, 21 May 2013 18:30
 

Příští zápas

Datum: PO 15.06.2015

Čas: 19:30

Místo: ASTRA 1

Soupeř: Vendetta

Typ zápasu: mistrák

Dresy(soupeř): bílá

Příští pískání

Datum: 15.6.2015
Čas: 20:30
Místo: ASTRA 1
Patron: Kuba Kulhánek

Fotogalerie

Naše video

Anketa

Jak dopadne "pedf štika" v jarní sezóně?
 

Vysledky

Náš A tým

PEDF na Facebooku

Main page Contacts Search Contacts Search