Home Zápasy Jaro 2013 Report 17.kola - Tefal Rowenta - Až do dna

Přihlášení1.A třída 2014/2015


Tým Z
B
1. WarriorS 19
37
2. PE3NY 19
32
3. Gusanos Rojos 18
30
4. Vendetta 19
30
5. Za Zenitem 19
28
6. Comes Košíře 19
27
7. CFC Letňany 18 26
8. FT PedF Praha B 18 25
9. VS Božolé 18 25
10. FC Real 8 18
23
11. FC Marťans 18 20
12. Frankie 19 14

 

Střelci 2014/2015


Hráč Branky
1. Šrain
20
2. Soldát 18
3. Valenta 14
4. Pártl 13
5. Kittler 8
5. Rojdl 6
6. Svatoň 5
7. Kulhánek 4
8. Štangler 4
9. Homola 4
10. Jančařík (G) 2
10. Klamt 2
10. Kreisinger (G) 0

Návštěvy

TOPlist

Report 17.kola - Tefal Rowenta - Až do dna PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler   
Tuesday, 14 May 2013 21:23

Naše avantgardní směsice pedagogů, logistů, odborníků v oblasti outdorového vybavení a odborníků přes přípravu kávy se sešla na kolbišti Astra, které podle svého vzezření připomíná spíš plochou dráhu na Markétě než futsalové hřiště. Po tom, co se pořadatelům během minulého týdne podařilo odstranit poslední zbytky masa (cca 2000 g), které v minulém zápase po svém skluzu zanechal jeden z našich hráčů na hřišti, utkání mohlo začít. Více v článku

FT PEDF PRAHA "B" - Tefal Rowenta  7:3 (3:1)
G: Kittler, Pártl, Kulhánek, 4x Šrain

Muller - Kittler, Hrubeš, Pártl - Rojdl, Vastl, Kulhánek, Šrain

Průběh zápasu:

Naším cílem bylo jako vždy získat tři body, které by při rozlosování soutěže, kdy los svedl v tomto kole dohromady naše přímé konkurenty o postup, zajišťovali stáhnutí jejich náskoku do finiše. (pozn. Redakce: Kiltec - Arsenal 3:11). Prvním překvapením byla výměna našeho letos nejlepšího kanonýrka, Vašíka Šrainů, do obranných šiků a kapitána, J. teplýho obala na mobila Kittlera, do útoku.

Hned po deseti vteřinách hry se projevila vytříbenost takticko - technické připravenosti našeho týmu, když právě J. Kittler, po akci všech hráčů na hřišti, pohodlně zakončil placírou do prázdné brány soupeře. Poté došlo k prvnímu střídání. Naši střídající hráči se však k údivu všech, dokonce i jich samotných, dostali okamžitě pod tlak a po sérii odrazů, nepovedených odkopů a minutovém zámku, obdrželi vyrovnávací branku na 1:1.

Je potřeba se zmínit o záskoku na postu brankáře.  Za náš tým odchytal letos první zápas Michal Muller, který se uvedl ve velmi dobrém světle a několikrát náš tým svými zákroky podržel. Za což mu patří dík a slova uznání. Měl mnoho dobrých zákroků, ba dokonce chytil za stavu 3:1 pokutový kop.Vraťme se zpátky k zápasu.

Poměrně rychle jsme získali zpět vedení, které jsme si vlastně již drželi po celé utkání. Snad to bylo tím, že soupeř hrál stylem „jsme všichni všude a nikde“ nebo tím, že se nám prostě nedařilo, ale po celé včerejší utkání nám vázla kombinace a celkově jsme si vybrali slabší den. I přes tyto nedostatky jsme si vytvořili řadu šancí, které jsme střídavě využívali a zahazovali. Góly soupeřů padaly spíše po našich hrubicích než po vypracovaných akcích. Někdy se nám povedla brilantní kombinace, někdy jsme zkazili přihrávku na 2 metry a tak pořád dokola, jako na horské dráze.

Za zmínku stojí ještě rozhodčí, který se při po - zápasovém rozhovoru přiznal, že se z důvodu náročnosti dvou předchozích duelů, kdy se dokonce dva hráči natvrdo servali, zlil jako dobytek. Lidský faktor je prostě součástí fotbalu. Nezazlívejme mu tedy, že mu fauly létaly jednou o dva sem, jednou o tři tam, je to jen člověk a někdy to soudcování není sranda. (Tím bych smazal faul jednoho neznámého hráče, který na půlce udělal šestý faul.) J Důsledkem byla tedy řada penalt, které hráči bezpečně překopávali přes plot do přilehlých křovin. Vrcholným číslem byl pokus Adámka Rojdlů, který nás všechny donutil k filosofickému zamyšlení: „Kolik lidí na světě umře, než tam ten míč

K soupeři lze se vší úctou říci, že rozhodně nebyl tím nejtěžším, kterého jsme zatím potkali. Jejich tým byl směsicí zkušených hráčů, dravého mládí a jednoho alkoholika, který může považovat za své osobní vítězství, že utkání vůbec dohrál a při mentorování a kibicování svých spoluhráčů nedostal alespoň facku.

Jak již bylo uvedeno v článku, v utkání jsme si drželi stále náskok. Pokaždé, když se snad soupeř nadechl k platonickému tlaku, prosadil se některý z našich kanonýrů a tak jsme si po celou dobu zápasu udržovali tří až čtyř gólový náskok. Motač Véna si hlavně při kombinacích s Matesem a Vastlíkem rozšířil své střelecké konto o 4 zásahy. Už delší dobu bych chtěl upozornit na výkony J. Kulhánka, který je přesně typem útočníka, kterého náš tým postrádal, což potvrzuje i svou střeleckou potencí. Jak již avizoval dopředu, čeká ho za necelých čtrnáct dní operace kolene a tak mu za všechny přeji dopředu, ještě jednou si za nás kopne, brzké uzdravení. To samé přejeme i Štánymu, kterého čeká velmi podobný zákrok. Tak na brzkou shledanou na hřišti pánové.

Co říci závěrem? Odvedli jsme povinnost a vyhráli nad slabším soupeřem. Uzavřel bych celé toto poohlédnutí za zápasem slovy M. Vastla, který při zápase pronesl tento vydařený citát: „hrajeme přeci pro to, abychom z toho měli dobrej pocit“ a to hoši OPRAVDU můžeme mít!!!

U další výhry se budu těšit.

S pozdravem, podle hlasování neznámých fanoušků na stránkách našeho týmu, Váš kandidát na nejlepšího střelce sezóny (hlavně, že budu před Kíťou).

PS: posílejte hlasy!!!!


 

Příští zápas

Datum: PO 15.06.2015

Čas: 19:30

Místo: ASTRA 1

Soupeř: Vendetta

Typ zápasu: mistrák

Dresy(soupeř): bílá

Příští pískání

Datum: 15.6.2015
Čas: 20:30
Místo: ASTRA 1
Patron: Kuba Kulhánek

Fotogalerie

Naše video

Anketa

Jak dopadne "pedf štika" v jarní sezóně?
 

Vysledky

Náš A tým

PEDF na Facebooku

Main page Contacts Search Contacts Search