Home Zápasy Jaro 2013 Report 16. Kola – Los Magnificos – Drama až do konce

Přihlášení1.A třída 2014/2015


Tým Z
B
1. WarriorS 19
37
2. PE3NY 19
32
3. Gusanos Rojos 18
30
4. Vendetta 19
30
5. Za Zenitem 19
28
6. Comes Košíře 19
27
7. CFC Letňany 18 26
8. FT PedF Praha B 18 25
9. VS Božolé 18 25
10. FC Real 8 18
23
11. FC Marťans 18 20
12. Frankie 19 14

 

Střelci 2014/2015


Hráč Branky
1. Šrain
20
2. Soldát 18
3. Valenta 14
4. Pártl 13
5. Kittler 8
5. Rojdl 6
6. Svatoň 5
7. Kulhánek 4
8. Štangler 4
9. Homola 4
10. Jančařík (G) 2
10. Klamt 2
10. Kreisinger (G) 0

Návštěvy

TOPlist

Report 16. Kola – Los Magnificos – Drama až do konce PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler   
Wednesday, 08 May 2013 07:09

Na zápas se očekávala plná účast, poprvé by jsme tak měli možnost použít dvě čtyřky.  Na poslední chvíli se nám zranil Matyáš, kterého trápí meniskus a jeho absence zatím není do budoucna známa. Měl ho nahradit Adam, kterého od začátku sezóny trápí pro změnu koncovka. Jsou na něj vypsané kurzy a sázky, to mu na psychice ovšem moc nepřidává. Prosadil se  tentokrát? Dozvíme se dále v článku.

FT PEDF PRAHA  „B“ – Los Magnificos  5:4 (3:0)
G:  2x Šrain, Hrubeš, Kulhánek, Pártl

S: Jančařík – Kittler, Hrubeš, Pártl – Kulhánek, Vastl, Šrain, Rojdl


Průběh zápasu

Po několika plejádách na Hájích jsme se ocitli na neoblíbené Astře, na rozdíl od hřiště s gumou jsme na pískovišti ztratili  o mnoho víc důležitých zápasů.  Faktorů je to hned několik, slabší osvětlení, tvrdší povrch, malé hřiště. Jediným pozitivním faktorem je asi blízkost pivního občerstvení, kde si během zápasů přijdou fanoušci na své. A že jich tentokráte přišlo, a to ani Párek nemusel dělat cheeleaderskou událost. Bylo znát, že se po dlouhých čtrnácti dnech , na zápas všichni těší. Ovšem psychické rozpoložení nebylo zrovna ideální a cítil jsem, že to nebude lehký boj.Šrainy s Matesem zažili nepříjemnou událost v autě, Kravička tvrdil, že má deprese, Adam byl rozhozen Štányho komentářemi . A rázem jsme měli hned půlku týmu narušených.

Na rozehřátí jsme použili třetí hřiště. Párek stál za brankou a počítal pokuty za přestřelení sítě. Taková ta Záběhlická klasika. Na našem hracím hřišti hostil Killtec zlepšující se Real team, ale i po dobrém výkonu našemu lídrovi podlehl 6:2. Nehledě na tento výsledek jsme potřebovali naplno bodovat. Trenér bleskově vyplnil zápis o utkání a bitva mohla začít. Hned ze začátku jsme si vytvořili několik slibných šancí, ale ztroskotali jsme buď na hbitém golmanovi nebo naší nepřesností. Dlouho trval bezbrankový stav, utkání bylo z obou stran statické, liné. Na menším hřišti viditelně váznul pohyb. Nicméně zhruba po polovině první půle se prosadil nebezpečný Šrainy a poslal naše mužstvo do vedení. – 1:0. Velmi důležitý první gól, který nás měl posadit na koně. Ten druhý na sebe nenechal dlouho čekat. Od půlící čáry napřáhl nenapřáhl Kravička a střelou nestřelou vyslal míč, na který stačili srát mouchy. I díky kolizi Adama s brankářem doputoval až do sítě - 2:0. To nebyl ale všeho konec, do poločasu jsem stihli ještě zvýšit náskok na krásných 3:0 - Párek.

I ve druhé části jsme chtěli pokračovat v podobné hře a odstup si neustále udržovat. Bylo snad přání každého utkání v pohodě dohrát bez zbytečných komplikací. Opak byl ale pravdou, velmi rychle jsme dostali snižující branku, kdy po levé straně se protáhl soupeřův útočník a po kličce do středu hřiště propálil Hombrého - 1:3. Mimo řečí toho nemít, tak výsledek z daleka nevypadá tak jak zatím vypadá. Ale pojďme dál. Aby toho nebylo málo, Magnificos se přiblížili na rozdíl jediného gólu, a to hned po anglicku – 2:3. Začalo to s námi vypadat dost špatně, to vše korunoval vyrovnávací gól na 3:3, kdy jsme pro změnu inkasovali z pravé strany. Zápas se zdramatizoval a nám po čele tekl mrazivý pot. Naštěstí jsme Lose Magnificose nepustili do obratu a naopak jsme opět odskočili o jednu branku, kdy si po krásné kombinaci našel místo před brankou Kuba Kulhánek a střelou k tyči překonal brankáře. -4:3. Začalo se blýskat na lepší časy, ale po zbytečné ztrátě se míč nešťastnou náhodou dostal k na kopačky hráče, který utkání opět srovnal – 4:4. Nervózní průběh zápasu dokumentovalo zbytečné jebání a hádky. Nic nebylo ztraceno, do konce ještě nějaký ten čas zbýval a v našich silách bylo utkání opět zvrátit. Což se nám samozřejmě povedlo a dostáváme se tedy znovu do výhody 5:4 - Šrainy. Los musel tlačit a vsadit všechno na ofenzivu. Zkoušel to i v power play a vytvořil si několik slušných závarů. Po jednom z nich jsme dokonce vykopávali míč z brankové čáry. Po infarktovém závěru rozhodčí utkání ukončil v situaci, kdy měl soupeř kopat roh. Hvizd píšťalky se do našich uší nesl jako jemná osvobozující melodie s Ódou na pivo. Na tabuli svítí 5:4 pro Pedf a mi míříme do sprch.

Po vydatné sprchové koupeli jsme za pěkného počasí poseděli na zahrádce a měli dostatek času probrat odehraný zápas. Každý k tomu měl zajisté říct, ale spíš se probírali jiné věci, tvz. Pártloviny, takže jsme zase skončili u porna J je třeba si uvědomit, že tohle byl velice přínosný zápas, i když to podle pocitů moc nevypadá. Máme na to ve zbývajících kolech uspět, ale musíme tomu dát všechno. Za týden na stejném místě naviděnou. Futsalu zdar


 

 

 

Last Updated on Wednesday, 08 May 2013 07:29
 

Příští zápas

Datum: PO 15.06.2015

Čas: 19:30

Místo: ASTRA 1

Soupeř: Vendetta

Typ zápasu: mistrák

Dresy(soupeř): bílá

Příští pískání

Datum: 15.6.2015
Čas: 20:30
Místo: ASTRA 1
Patron: Kuba Kulhánek

Fotogalerie

Naše video

Anketa

Jak dopadne "pedf štika" v jarní sezóně?
 

Vysledky

Náš A tým

PEDF na Facebooku

Main page Contacts Search Contacts Search