Home Zápasy Jaro 2013 Report 14.kola - Killtec - Derby je naše!

Přihlášení1.A třída 2014/2015


Tým Z
B
1. WarriorS 19
37
2. PE3NY 19
32
3. Gusanos Rojos 18
30
4. Vendetta 19
30
5. Za Zenitem 19
28
6. Comes Košíře 19
27
7. CFC Letňany 18 26
8. FT PedF Praha B 18 25
9. VS Božolé 18 25
10. FC Real 8 18
23
11. FC Marťans 18 20
12. Frankie 19 14

 

Střelci 2014/2015


Hráč Branky
1. Šrain
20
2. Soldát 18
3. Valenta 14
4. Pártl 13
5. Kittler 8
5. Rojdl 6
6. Svatoň 5
7. Kulhánek 4
8. Štangler 4
9. Homola 4
10. Jančařík (G) 2
10. Klamt 2
10. Kreisinger (G) 0

Návštěvy

TOPlist

Report 14.kola - Killtec - Derby je naše! PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler   
Thursday, 18 April 2013 22:14

O co šlo? Zápas o 6 bodů, hustá atmosféra, bouřliví fanoušci. To vše bylo k vidění, jak by řekli místní: "na jižáku". Případná ztráta v tomto zápase by pro nás znamenala definitivní zničení postupových nadějí. Naše složení bylo stejné jako minulé kolo a z našich chlapců bylo cítit, že to myslí opravdu vážně. Dokonce i Matyáš přijel na správné hřiště. Rozhodčímu se náš poslední zápas určitě líbil a tak nás přijel pískat znovu. Více o zápasu se dočtete v článku.

PEDF PRAHA "B" - Killtec  5:2 (2:1)
G: 2x Pártl, Vastl, Kulhánek, Šrain

S: Jančařík - Kittler, Hrubeš, Pártl - Svatoň, Vastl, Kulhánek, Šrain


Průběh zápasu:

Než začnu, rád bych se omluvil všem čtenářům, kteří s napětím očekávali kanárkový report proti Jemným a Soleným. Studijní a další povinnosti mi nedovolili sepsat vítězné počínání. A bohužel, nikdo jiný mě nezastoupil, proto zůstane místo pro článek na věky věků prázdné.

Nyní můžeme přistoupit k pondělnímu zápasu, kde šlo opravdu o hodně. S Killtecem už se potkáváme nějakou dobu a moc příjemnou bilanci s nimi nemáme. Jediný vítězný zápas, co pamatují jen ty letitější, byl poslední naší první sezóny, kdy jsme dokonali obrat z 1:3 na 7:3. Nakonec to byl postupový zápas do této třídy. V ní už jsme Killtec porazit nedokázali a většinou se jednalo o divokou přestřelku. Hned dvakrát měl Štány tu čest nastoupit v brance a opakovaně vytahovat míče ze sítě. Nyní se nám konečně podařilo soupeře zdolat, a řekl bych v pravou chvíli. Jak k tomu došlo?

Do poslední chvíle jsme čekali, zda dorazí nejsilnější střelecká hvězda Killtecu, Michal Jírovský, nestalo se tak. Ovšem v brance stálo naše prokletí ze skupiny Queen Revival. My ovšem v nejsilnější možné sestavě jsme k zápasu nastoupili zodpovědně a dostali se hned do několika slibných šancí. Vzadu hráli naši bejci bezchybně a útočníky soupeře do vyložené šance nepouštěli. I po 15 minutách se hrálo bez branek a začalo být docela podstatné, kdo se trefí první. Kuba Kulhánek chtěl navázat na předchozí zápas a podobná dalekonosná střela zahrála houslovou symfonii Killtecové opory a bylo to 1:0. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat a po krásné kombinaci Vastlíka a Šrainyho se trefil první jmenovaný - 2:0. Utkání se pro nás vyvíjelo dobře. Hra Killtecu se ale vůbec neměnila, přesto že potřebovali útočit, hráli stále totožně. Těsně před přestávkou se k naší smůle odrazilo všechno k nohám soupeře a bylo z toho snížení na 1:2. Byla to hrozná šmudla, ale i ta se počítá. Po chvíli se ozval hvizd hlavního sudího a my šli do šaten z jednogólovým vedením.

Bylo potřeba nějaké góly co nejdříve přidat, místo toho jsme začali trefovat neprůstřelného brankáře. Viditelně jsme Killtec přehrávali, který hrozil jen z nepodařených brejků. Držení míče v tu chvíli ukazoval 60:40, takže skoro Barca. Šance na zvýšení náskoku se množily. V brance neskončila ani pumelice Párka z půlky, která mířila přesně do růžku branky. Jeho úmysl vystihl brankář, ale ten si doteď nic moc sám neudělá, jak ho to pálí. Škoda, byl by to krásný gól, ale Párkovi by se tak nahonilo jeho ego, které je už tak vysoké. Byl by v tom čert, kdyby to tam nezačalo padat, a taky že jo! Během chvíle jsme upravili skóre na 4:1 brankami Šrainyho a Párka. Zápas začal mířit do vítězného konce a už ani hráči soupeře moc nevěřili v nějaký velký zvrat. Po tom, co přidal další gól při chuti hrající Párek bylo už chvíli před koncem rozhodnuto - 5:1. V závěru jsme měli trochu štěstí, že Hombré sledoval sobotní derby. Když se Kíťa Hubáček zavěsil do vzduchu poslal pozdrav k naší brance při snaze odvrátit centr, mohlo být ještě zle. Ale připravený Hombré měl na místě připraveny svoje lepičky. Snižující gól jsme stejně dostali, ale to bylo od Killtecu orpavdu už všechno - 5:2. Zápas končí a my se těšíme z dalšího vítězství.

Výkon byl velmi dobrý, jen tak dál. V pondělí v podobné formě zdar

 


Last Updated on Friday, 19 April 2013 12:20
 

Příští zápas

Datum: PO 15.06.2015

Čas: 19:30

Místo: ASTRA 1

Soupeř: Vendetta

Typ zápasu: mistrák

Dresy(soupeř): bílá

Příští pískání

Datum: 15.6.2015
Čas: 20:30
Místo: ASTRA 1
Patron: Kuba Kulhánek

Fotogalerie

Naše video

Anketa

Jak dopadne "pedf štika" v jarní sezóně?
 

Vysledky

Náš A tým

PEDF na Facebooku

Main page Contacts Search Contacts Search