Home Zápasy Jaro 2013 Report 12.kola - Hlad - V novém hábitu remíza

Přihlášení1.A třída 2014/2015


Tým Z
B
1. WarriorS 19
37
2. PE3NY 19
32
3. Gusanos Rojos 18
30
4. Vendetta 19
30
5. Za Zenitem 19
28
6. Comes Košíře 19
27
7. CFC Letňany 18 26
8. FT PedF Praha B 18 25
9. VS Božolé 18 25
10. FC Real 8 18
23
11. FC Marťans 18 20
12. Frankie 19 14

 

Střelci 2014/2015


Hráč Branky
1. Šrain
20
2. Soldát 18
3. Valenta 14
4. Pártl 13
5. Kittler 8
5. Rojdl 6
6. Svatoň 5
7. Kulhánek 4
8. Štangler 4
9. Homola 4
10. Jančařík (G) 2
10. Klamt 2
10. Kreisinger (G) 0

Návštěvy

TOPlist

Report 12.kola - Hlad - V novém hábitu remíza PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler   
Saturday, 30 March 2013 21:25

Po velmi dlouhé odmlce nás čekal opět soutěžní zápas. Komu by nechyběl areál na záběhlické Astře? Určitě ne Matějovi se Šrainym, kteří už netrpělivě počítali sankce pozdě příchozím o pár minutek. Nálada byla velice dobrá a na všech bylo vidět natěšení na první "jarní" zápas. Museli jsme se ovšem obejít bez lyžujícího Kuby, pracujícího Krávy a Vastlíka, kterého zastihla nejhorší mužská nemoc na sedm. Podrobnější info o zápasu se dočtete v článku.

 

FT PEDF PRAHA "B" - Hlad FC   3:3 (1:2)

G: 3x Šrain

S: Jančařík - Kittler, Pártl - Svatoň, Rojdl, Šrain  
trenér: Štangler

Průběh zápasu:

Ještě než začneme rozebírat postupně zápas, je důležité podotknout, že byly nachystány fungl nové dresy. Dlouho před zápasem se spekulovalo, zda v nich nastoupíme. Po svolení našeho trenéra prožili oranžové dresy svou premiéru. Všichni si moc přáli, aby nám přinesly vítězství. Ovšem proto se musí udělat mnohem více, než se jen pěkně obléknout. 

Od první minuty jsme rozjeli slibné tempo a Hladový kluci jen zírali, kolik energie sálá oranžové plejády. Samozřejmě, bylo to otázkou času, kdy se prosadíme. A taky se tak brzy stalo, Šrainy napřáhl svou nesmrtelnou levačku a poslal od tyče peďák do vedení - 1:0. Přání našeho kouče, a nejen jeho, bylo navýšit co nejrychleji skóre v náš prospěch. Nebylo k tomu vůbec daleko, Matyáš našel chytře nabíhajícího Kíťu, který zkoušel zakončit po anglicku. K naší smůle se tak nestalo. O pár chvil později byl jasně zezadu zkosen Adam v pokutovém uzemí, ale hlavní rozhodčí měl zakrytý výhled a pomocný rozhodčí tam byl jen na okrasu. Pak přišla další naše tutovka, ovšem ne a ne tam zaoadnout. Hlad si poté vyžádal oddechový čas. My nezaháleli a poslouchali pokyny od trenéra. Naordinované to bylo výborně a chytře, nicméně po deseti vteřinách si soupeř hned z třech našich hráčů udělal kašpárky a bylo srovnáno. - 1:1. Do poločasu zbývalo už jen pár minut a my se snažili převrátit opět misky vah na naši stranu. Bohužel po špatné rozehrávce Matěje přímo na rozběhnutého útočníka jsme začali ztrácet dobře rozehraný zápas - 1:2. Takže, místo abychom šli do šaten za stavu 4:0, jsme o gól zaostávali. Nikdo z nás si ovšem nepřipouštěl, že z boje odejdeme tak lacino.

V druhé půli se z naší hry vytratila konstruktivní kombinace a projevovala se častá nepřesnost. Několik minut se hrál nezáživný futsal s několika tutovkami před Hladovou kasou. Šrainy už se na to nemohl koukat a zhruba v 39. minutě přidává druhý gól v dnešním zápase a srovnává na 2:2. To, co nepískl sudí v dějiství prvním, vynahrazoval v druhém. Cítili jsme napětí a vidinu konce a zagresivnili jsme naše počínání. Rychle se kupily fauly a po chvíli jich bylo více než dost. Ono, kdyby Megy tolik nebrečel, nějaké běžné by byly snadněji k přehlédnutí. Po jednom z našich zmiňovaných faulů zahrávali hráči Hladu standardní situaci. Střela nebyla tak nebezpečná. Že míč skončil v šibenici za bezmocným Hombrém zapřičinila základní chyba v jednočlenné zdi, která změnila dráhu míče. - 2:3. Co se dalo dělat, museli jsme zase dobývat Hladovou zeď, která se rozprostírala pouze na jedné polovině hřiště. Do zahuštěné obrany se nám pronikalo velice obtížně a šance, které jsme si vytvořili skončili známým způsobem. O dvě z nich se postaral Kíťa, a pak i Adam. Druhého jmenovaného to asi mrzí více, protože spadl do sázky o jagerbomby. Soupeř hrál na brejky a nakopávané míče na jejich útočné obry. Ale Šrainy si své náboje šetřil a v závěru završil hattrick - 3:3. Vytvořili jsme si další rádoby šance, ale na zvrat už bylo pozdě, Rozdhodčí foukl do hvížďalky a týmy se rozcházejí po bodu. Vzhledem k vývoji můžem být rádi, vzhledem k výkonu a vypsaným kursům před zápasem je pro nás remíza obrovskou ztrátou.

Berme to jako facku a těšme se na další zápasy. Na Hájích se setkáme jak s Lupínkama tak s Killtecem. Pokud máme na něco pomýšlet, tak tady půjde o všechno.

Díky a zdaj, Kíťa

Last Updated on Monday, 01 April 2013 08:15
 

Příští zápas

Datum: PO 15.06.2015

Čas: 19:30

Místo: ASTRA 1

Soupeř: Vendetta

Typ zápasu: mistrák

Dresy(soupeř): bílá

Příští pískání

Datum: 15.6.2015
Čas: 20:30
Místo: ASTRA 1
Patron: Kuba Kulhánek

Fotogalerie

Naše video

Anketa

Jak dopadne "pedf štika" v jarní sezóně?
 

Vysledky

Náš A tým

PEDF na Facebooku

Main page Contacts Search Contacts Search