Home

Přihlášení1.A třída 2014/2015


Tým Z
B
1. WarriorS 19
37
2. PE3NY 19
32
3. Gusanos Rojos 18
30
4. Vendetta 19
30
5. Za Zenitem 19
28
6. Comes Košíře 19
27
7. CFC Letňany 18 26
8. FT PedF Praha B 18 25
9. VS Božolé 18 25
10. FC Real 8 18
23
11. FC Marťans 18 20
12. Frankie 19 14

 

Střelci 2014/2015


Hráč Branky
1. Šrain
20
2. Soldát 18
3. Valenta 14
4. Pártl 13
5. Kittler 8
5. Rojdl 6
6. Svatoň 5
7. Kulhánek 4
8. Štangler 4
9. Homola 4
10. Jančařík (G) 2
10. Klamt 2
10. Kreisinger (G) 0

Návštěvy

TOPlist

Generálka na ligu skončila plichtou PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler   
Monday, 18 March 2013 23:00

Blíží se jarní část mistrovské sezóny a tato generálka na ní si určitě krátký report zaslouží. V počasí, které nás zastihlo jsme nemohli očekávat valné přísuny fanoušků, ale trenéry jsme měli hned dva. Oba týmy se sešli v počtu bez možnosti střídání a tak fair hra na sněhové nadílce mohla směle začít. Multifunkční Štány se dokonce zhostil soudcování zápasu, a ostudu neudělal, přesto že píšťalku nevyužil. Více v článku ...

 


FT PEDF PRAHA "B" - COMES KOŠÍŘE  5:5 (1:1)
S: Jančařík - Kittler, Hrubeš - Svatoň, Šrain
G: 2x Svatoň, 2x Šrain, Kittler


Stručné hodnocení:

Nevím, proč mě takové důležité věci a argumenty napadají tak pozdě:) Ale, rád bych upozornil ty, co měli řeči na mou osobu, že hrajem venku ve vánici. Před třemi týdny jsem dal jednoduchý úkol Párkovi a Šrainíkovi, aby se optali jestli je volná v pondělí hala v Brandýse. Nicméně se zeptali teprve nedávno, hala byla obsazena, ale soupeř domluven. Byla škoda to rušit, ale na poslední chvíli se těžko sežene zastřešené hřiště. Takže bych rád přesunul zodpovědnost za tuto událost na jejich hlavu. Paradoxní je ovšem to, že největší kecy měli právě tito viníci. :) Toť vše k této kauze.

V utkání jsme šli brzy do vedení a drželi jsme ho celý první poločas, Košíře se do šancí sice dostávali, ale v rozhodujícím okamžiku jim vadil sněhový terén nebo neprůstřelný Hombré. Ale do šaten se šlo za nerozhodného stavu, když jsme nedokázali pokrýt střelce na středu, který se prosadil z přízemního centru ze strany. Vstup do druhé půle jsme neměli zrovna ideální a v podstatě už jsme celý zápas dotahovali. Nebyli jsme horším týmem, ale vyráběli jsme zbytečné chyby, které soupeř chladnokrevně trestal.
Pohyb po hřišti byl samozřejmě obtížnější, zvláště pro nás těžší chlapce. Šrainy běhal lehce jako laňka a využil toho pro vstřelení svých dvou gólu. To Matyáš už tak ladný pohyb neměl, asi proto, že celý zápas odehrál v krátkých trenkách a sálovkách, přesto si otevřel stejný účet jako předtím jmenovaný Šrainy. I přes podmínky v jakých jsme hráli si myslím, že zápas plnil účel. Byly k vidění i pohledné akce, z nichž i některé končily gólem.

Jsem rád, že se to tentokrát obešlo bez různých zpoždění a podobných excesů. Možná i díky tomu, že Párek nechal svůj nepojízdný prskolet přistavený u chodníku ve Strašnicích. Díky všem, kteří dorazili! Za týden naviděnou na Astře. Zdaj

Slovo kouče:
Výsledek důležitý není, hlavně, že jsme se potkali a kopli si spolu před veledůležitým zápasem s Hladem, ve kterém půjde v konečném součtu o 6 bodů. Počasí nás nemile zaskočilo, ale aspoň nebyla nouze o veselé držkopády Ze začátku oboum týmům chvíli trvalo, než se sžily s terénem, ale pak už se na to dalo i dívat. Musím říct, že na uklouzaném povrchu se mi nejvíce líbilo to, jak jsme si dávali narážečky a nebyl to žádnej uspěchanej hurá fotbal, kterej dost často praktikujem (ono to na tom sněhu ani nešlo :)). Naopak byli k vidění moc pěkné akce, až jsme s Matesem chvílema nevěřili. Chyby nemá cenu rozebírat, na tomhle terénu se to prostě bez nich neobejde. Zápas rozhodně smysl měl a děkuji i velice pohodovému soupeři, se kterým se moc dobře hraje a doufám, že si to brzy zopakujem.

Těším se na pondělí, že Hlad zůstane po gólech hladovej a naopak my si otevřeme střelnici, jak jsme zvyklí! Pic

Last Updated on Tuesday, 19 March 2013 09:54
 

Příští zápas

Datum: PO 15.06.2015

Čas: 19:30

Místo: ASTRA 1

Soupeř: Vendetta

Typ zápasu: mistrák

Dresy(soupeř): bílá

Příští pískání

Datum: 15.6.2015
Čas: 20:30
Místo: ASTRA 1
Patron: Kuba Kulhánek

Fotogalerie

Naše video

Anketa

Jak dopadne "pedf štika" v jarní sezóně?
 

Vysledky

Náš A tým

PEDF na Facebooku

Main page Contacts Search Contacts Search