Home

Přihlášení1.A třída 2014/2015


Tým Z
B
1. WarriorS 19
37
2. PE3NY 19
32
3. Gusanos Rojos 18
30
4. Vendetta 19
30
5. Za Zenitem 19
28
6. Comes Košíře 19
27
7. CFC Letňany 18 26
8. FT PedF Praha B 18 25
9. VS Božolé 18 25
10. FC Real 8 18
23
11. FC Marťans 18 20
12. Frankie 19 14

 

Střelci 2014/2015


Hráč Branky
1. Šrain
20
2. Soldát 18
3. Valenta 14
4. Pártl 13
5. Kittler 8
5. Rojdl 6
6. Svatoň 5
7. Kulhánek 4
8. Štangler 4
9. Homola 4
10. Jančařík (G) 2
10. Klamt 2
10. Kreisinger (G) 0

Návštěvy

TOPlist

Slavíme triumf z Jambo Cupu! PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler   
Sunday, 17 February 2013 00:00

Naší redakci se některé reporty píšou z těžkým srdcem, některé až moc emotivně a některé s dostatečně chladným odstupem od uspokujících chvil. Toto je případ třetí varianty, kdy náš tým po několika letech své existence dokázal vyhrát futsalový turnaj. Po mnoha bronzech, ba dokonce stříbrných neštěstích, jsme dokázali toto prokletí protrhnout a odvést si s Jambo Cupu zlatý pohár! Jak jsme se k němu dopracovali? - To se dozvíte v článku..

Sestava: Jančařík - Kittler, Štangler, Hrubeš - Pártl, Svatoň, Vastl, Rojdl

Zimní pauza je vždycky dlouhá, nedočkavci si krátí chvíle pojídáním cukroví, jiným sportem, randěním s "fenečkami" nebo jinými metodami, které jsou pro mnohé z nás tabu. Každý má odlišné taktiky jak uspět při čekání na start futsalových hrátek. Jedno ale vždy zůstane stejné, a to tradiční telefonáty, že se nestíhá, nezvládá, v konkrétním případě netrefí. A to na místo, kde jsme už několikrát byli. Fanoušci jsou hladoví, a tak musím posloužiti i jmenovitě - Svaty, Adam a řidič Matěj. Další případ je pan Kravička. Ale to už ze zvyku vůbec nikdo neřešil a nedoufal jeho včasný příchod. Dokonce ani náš kapitán, který dříve pouštěl stopky a stál u dveří. Nicméně vy jmenovaní, nezlobte se na mne za tuto kritiku, je nezbytná a pochvala Vás v budoucím čtení nemine. Ale pojďme k turnaji...

Turnaj za poslední časy ztratil trochu úroveň, a to především v porovnání týmů, které jsme vídali dříve. Motivace ovšem byla jasně daná....A jak to vše probíhalo? - zkusme si stručně zrekapitulovat výsledky a postřehy z našeho tažení.

Férovka  0:0
Ano, čtete správně - Férovka. Soupeř z 3.třídy, i z přáteláku a nezapomenutelný John u rozboru videa. Možná tahle skutečnost nám nehrála moc do karet a možná se to projevilo na průběhu a výsledku tohoto utkání. Ale řekl bych, že se na nás projevila zimní pauza a sehranost a kvalita zakončení byla mizerná, což se nedá říci o nepřesnostech, ty byly ovšem vynikající. I proto náš první zápas ve skupině skončil fotbalovým výsledkem.

Machetta 3:1
Pro nezasvěcené bych rád podotkl, že výsledky jsou brány z našeho pohledu, to znamená že jsme Machettu opravdu porazili. Zrození tohoto stavu způsobili...vlastně si nevzpomínám - ale tipoval bych Matyáše 2x a Vastlíka(kdyžtak mě chlapci opravte). Naše soupeře představovali mladí kluci, kteří mají kariéru ještě před sebou, a tak nám 3 body prostě darovali.

Starci na chmelu 0:0
No nedivte se, další produktivní zápas, a opět z našeho pohledu...Na první pohled se mohlo zdát, že tito chlapci opravdu moc běhat nebudou. Očekávali jsme silné technické zkušenosti a pošimrání našeho mladického ega. Zápas měl mnoho šancí a bylo jasné, že by zápas rozhodla jediná branka. zahozených šancí mohl litovat Kíťa, který se nemohl prosadit, ale v nitru duše věděl, že jeho chvíle ještě přijde a bude důležitá. Ostatní ho napodobili a tak zápas skončil tak jak skončil. Do vyřazovacích bojů jsme tak postupovali z druhého místa za odvěkým rivalem Férovkou. Bylo to pro nás spíše zklamání, ale věděli jsme, že umístění ve skupině vůbec nic neznamená a rozhodující krok je čtvrtfinále.

Forza Praha 3:1
Vím s kým jsme měli tu čest z předchozí zkušenosti, měli by ho znát i pamětníci, ale noví členové jen těžko. Tušili jsme ale, že je to zvládnutelná překážka a dali do toho všechny síly. Po chvilce jsme vedli už rozdílem dvou branek zásluhou Párka a Vastlíka. Jenže místo abychom šli do vedení 3:0 jsme dostali hloupého na 2:1 a tak se rodilo drama. jenže pak se chytře uvolnil Super rychlý Mario a face to face golmanovi uspěl. Předcházel tomu kontakt s obráncem. Dle mého, a naštěstí i názoru rozhodčího se o faul nejednalo a nadcházející diskuse nám hrála do karet. Nedá se říct, že bysme utkání v klidu dohráli. Ze hřiště na mě mrkal Kráva ze slovy: "Kíťo, teďka to teprve začne". O chvíli později byl autor tohoto výroku situace, kdy oplácel - samozřejmě právoplatně! Vyhecované utkání dospělo do závěru a my postoupili semifinále.

Démoni 0:0 1:0 po penaltách
Démoni, neznámá firma. Tempo nula, šance nula. a to vydrželo až do samotného závěru. Čekal nás tedy penaltový rozstřel. Některým jedincům se vzít na sebe zodpovědnost nechtělo. Nakonec se toho zhostil Vastlík, Matyáš a Matěj, který na poslední chvíli nahradil Kíťu. Prvně jmenovaný trefil vnitřní tyč a nad finále se začala stahovat mračna. Hlavně po tom, co odpověď soupeře už byla v síti. Matyáš ovšem vyvrátil všechny zlé pověry, které se s ním nesou a chladnokrevně vyrovnal. Do hlavní role se pak dostal Hombré, když očima vytáhl pokus zlého Démona. Jako třetí byl na řadě princ Matěj, který zvolil stejné umístění jako Matyáš a proměnil. Hombré hrdina podruhé, střelu k pravé tyči vytěsnil a my se mohli poprat o nejvyšší příčku. Abych nezapomněl na rest ze začátku článku, chválím dvojici M&M.

Zimbru 2:1
Ambiciózní soupeř, mezinárodní úroveň, první místo na dohled - motivace neskutečná. Byli jsme ale oslabení o před chvílí zmíněnou dvojici, jelikož museli podstoupit vzájemný přátelský souboj ve velkém fotbale kde Matyášův Střížkov porazil Matějovi Čelákovice 4:0! Ale zpět k finále. Zimbru odehrál celý turnaj ve čtyřech lidech a tak na nich mohla být znát jakási únava. Věděli jsme o dvou hráčích, kteří činili nebezpečí pro naší branku, ale naše obrana si je dobře pohlídala. Teda až na jednu vyjímku, kdy jsme inkasovali hned ze začátku zápasu. Bleskově ale odpověděl Kravička, když poslal umístěnou střelu bodlem do soupeřovi svatyně. Následně pak nahrál Kíťovi, který si POČKAL a uklidil rozhodující míč tam, kam patří. Výsledkem 2:1 zápas i skončil a my po dlouhé době získali zlato. V tomto utkání musím pochválit Kravičku a i Adama, který když bude takhle hrát po celou jarní sezónu, budem všichni spokojení.

A když jsem už pochválil hříšníky ze začátku článku, mohu poděkovat i ostatním členům. Štány statečný a bojovný výkon vzhledem ke svému zranění, Vastlík zkušený a sebevědomý a Hombré nneprůstřelný, ale ten za to dokonce dostal ocenění, a myslím že si ho nikdo jiný jako on nezasloužil. Všichni mají na úspěchu obrovskou zásluhu a nezapomeňte že každý má v týmu svoje role! Není třeba aby kvůli tomu vznikali zbytečné roztržky. Doufám, že se brzy uvidíme, už teď mi to chybí. Dáme včas vědět. Díky a mějte se.

Kíťa

 

Last Updated on Sunday, 17 February 2013 00:06
 

Příští zápas

Datum: PO 15.06.2015

Čas: 19:30

Místo: ASTRA 1

Soupeř: Vendetta

Typ zápasu: mistrák

Dresy(soupeř): bílá

Příští pískání

Datum: 15.6.2015
Čas: 20:30
Místo: ASTRA 1
Patron: Kuba Kulhánek

Fotogalerie

Naše video

Anketa

Jak dopadne "pedf štika" v jarní sezóně?
 

Vysledky

Náš A tým

PEDF na Facebooku

Main page Contacts Search Contacts Search