TOPlist

Report 11.kola - Barbiero - 3 body! Jako od Mattela PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler
Wednesday, 05 December 2012 14:48

K poslednímu zápasu bylo potřeba přistoupit zodpovědně a pokud možno získat všechny body a přezimovat těsně pod špicí. A jak už je v posledních týdnech zvykem, Párek číhal na místním majáku a se zápisníkem v ruce sledoval vteřinovou ručičku. A je to samozřejmě dobře, pořádek a kázeň musí být, jen by někteří jedinci měli své hříchy začít splácet, aby se pak nedivili. Suma půjde samozřejmě na užitečné věci týkající se podpory klubu.
Více v článku...

FT PEDF PRAHA "B" - Barbero AC   4:1 (2:1)

G: 2x Vastl, Pártl, Svatoň
S: Jančařík - Kittler, Hrubeš, Pártl - Šrain, Vastl, Svatoň

Než začneme se samotným hodnocením zápasu, rád bych vzkázal něco těm, kteří absolutně nerozumí poezii a sami veršují asi jako Oslík ve Šrekovi. Cestou domů jsem potkal samotného Jirku Luňáka a řekl jsem mu jak se věci mají. Tak snad se Vám to už teď kucí bude rýmovat!?

Zelená je t(k)ráva
Kráva chvíli hledá se,
Neví co se šušká se,
že když kopne do míče, (citace: Jakub Hrubeš,Sborník poezie,2013)

Průběh zápasu:

Vše nasvědčovalo tomu, že se jedná o poslední podzimní zápas, zima byla vlezlá, rampouchy u nosu si vesele mířily dolů, umělka byla tak zmrzlá, že by se na ní dalo bruslit. Každopádně možná tato skutečnost dala večernímu futsalu spád a rychlý pohyb míče po tomto povrchu mohl být pro nás spíše výhodou. Na hřiště se dostavil i nám dobře známý sudí, se kterým máme zatím jen pozitivní zkušenosti. Diváci byli navnazeni po minulém kole a i tentokrát čekali ofenzivní smršť. Na naše představení se přišel podívat i hlavní GSM, tím se zvedla naše motivace nezklamat a získat s přehledem všechny bodíky. Nemůžu opomenout dvě fanynky, které by se zajisté neztratili ani na hřišti. Všichni aktéři zápasu byli připraveni a tak mohlo utkání směle začít. PedF na nic nečekalo a začalo hrát svojí hru. Za našimi zády jsme slyšeli pochvalná slova od Hombrého a kombinace se nám dařila po celé hrací ploše. Jen gól né a né přijít. Ovšem, když už konečně přišel, vytahoval ho Hombré z naší sítě. Inkasovali jsme  z ojedinělé akce - 0:1. Soupeř byl na druhý pohled velmi dobře takticky vyspělý, což odvozuji  z obranné herní činnosti a zahrávání standartních situací. Jeho obranu jsme dobývali velice dlouho, bylo jen otázkou štěstí, kdy nám tam něco spadne. Nakonec po přenechání míče od Vastlíka se do střely opřel Párek a vyhnal všechny pavouky z levého rohu. -1:1. Hra byla dost rychlá a my se neustále tlačili před branku soupeřů. Ještě do poločasu přišel obrat, kdy se trefil Vastlík - 2:1. Pomalu končil poločas a fanynky potleskem vyprovázely naše hráče. O přestávce tvrdily, že zatím vidí naše nejlepší podzimní vystoupení. Ale na závěry bylo ještě brzy, ovšem tato slova se poslouchají velice dobře. Kéž by nám tyto výkony drželi i nadále a přes zimu moc nezamrzly. Strany v rychlosti prohozeny, pušky dobité a druhá půle nechť začne. Dlouho se čekalo na další branku a my začali být trochu nervózní, přesto jsme věřili, že tam brzy spadne gól, který zase hne s ukazatelem skóre. Po chvíli se tak opravdu stalo, a dokonce hned po ní přišla její sestřička a bylo to už o tři fíky. - 4:1. Po Kíťovém selhání před prázdnou kasou, kdy z metru přestřelil, se o ně postarali Vastlík s Mariem. Utkání spělo do konce a mohlo se zdát, že ho v klídečku dohrajeme. Jenže přišla záhadná 5-10 minutovka, kdy jsme absolutně přestali hrát a někteří si asi chtěli prostě jen dát góla nebo čekali na brejk a zírali jak si naši obránci poradí proti dvojnásobné přesile. O tomto zkratu jsme si řekli po zápase na schůzi, takže dotyční ví. A doufejme, že se nám tohle stávat nebude, kdekdo by dokázal toto krutě potrestat. Nicméně Barbero to nedokázalo a my mohli slavit zasloužené vítězství. Až na ten závěr chválím všechny za předvedený výkon a těším se na další zápas s Vámi. Už na čerty 5.12 od 20:00 nás čeká historicky první přátelský zápas s  "A" týmem, kde jde o bláznovou sázku. Kterou uzavřel Kyslík s někým, jehož jméno se nesmí vyslovovat.