Home Zápasy Podzim 2012 Report 8.kola - Real team - Když to sype, tak trochu FIFA 2013

Přihlášení1.A třída 2014/2015


Tým Z
B
1. WarriorS 19
37
2. PE3NY 19
32
3. Gusanos Rojos 18
30
4. Vendetta 19
30
5. Za Zenitem 19
28
6. Comes Košíře 19
27
7. CFC Letňany 18 26
8. FT PedF Praha B 18 25
9. VS Božolé 18 25
10. FC Real 8 18
23
11. FC Marťans 18 20
12. Frankie 19 14

 

Střelci 2014/2015


Hráč Branky
1. Šrain
20
2. Soldát 18
3. Valenta 14
4. Pártl 13
5. Kittler 8
5. Rojdl 6
6. Svatoň 5
7. Kulhánek 4
8. Štangler 4
9. Homola 4
10. Jančařík (G) 2
10. Klamt 2
10. Kreisinger (G) 0

Návštěvy

TOPlist

Report 8.kola - Real team - Když to sype, tak trochu FIFA 2013 PDF Print E-mail
Written by Jan Kittler   
Thursday, 08 November 2012 13:36

V tomto roce naposledy na pískové Astře. Listopadové větrné počasí rozevlálo zmrzlé Záběhlické tundry, barevné listy se třepotaly nad našimi hlavami a někde v dálce byl slyšet startující motor našeho válce. Co se dělo opravdu na hřišti po sportovní stránce se dozvíte v následujícím článku. Než se pustíte do samotného čtení, nezapomeňte si pustit příjemnou hudbu, uvařit kafíčko a polknout koláček. Takže klikněte a více v článku...

FT PEDF PRAHA "B" - Real Team - 8:0 (2:0)

S: Jančařík - Kittler, Hrubeš, Pártl - Šrain, Vastl, Svatoň

G: 3x Šrain, 2x Kittler, Vastl, Pártl, Svatoň

Průběh klání:

Začneme organizační stránkou věci, co se týče taktiky a rozestavení. Do úvodní základní sestavy se nevešli pánové Šrainy s Kíťou, kteří byli přistiženi trenérem (který jim sám naléval) v noci před zápasem v klubu Hvězda. A proto se trenér rozhodl pro tento trest. Hříšníci tedy zahajovali zápas na lavičce. Ale jak bylo vidět, na výkonech a vstřelených gólech se na ně hozená deka neprojevila. Ba dokonce tito dva chlapci byli v areálu jako první. už 60 min. před výkopem. To, že se sešli v hospodě je ovšem jen shoda náhod. Trenér přijel nezodpovědně až na poslední chvíli, ale nedostal za to ani černý puntík, natož zápis do "Matesovníku" s pokutama.   
Možná by měla být zavedena nová položka do seznamu pokut, a to pod názvem netýmovost. A to z toho důvodu, když bude chtít někdo nastoupit jenom v roláčku bez dresu. Berme to jako poslední varování. S úvodním hvizdem jsme roztočili náš kolotoč a už ze začátku jsme tušili, že Real naše tempo zvládat nebude. Hrozil občas z nepříjemných protiútoků, které s přehledem zneškodňoval Hombré. Dlouho jsme se nemohli prosadit, když v tom se rozeběhl Super Mario po pravém křídle a jedovatou střelou nás poslal do vedení - 1:0. Ovšem tribuny mlčeli, nikdo se neradoval, jen po sobě všichni nevěřícně koukali. Jejich pohledy říkaly: " To byl vážně gól". Po pár chvílích už bylo každému trapné se radovat a tak jsme si počkali na další akci. A že teda byla povedená, po jednodotekovém ťukecu zakončoval Párek do kuchyně-2:0.Soupeře jsme přehrávali a byli lepší ve všech směrech. Kíťa mohl zvýšit po krásné kolmici od Vastlíka, ale tváří v tvář golmanovi trefil pouze pravou tyčku. V klidu jsme si drželi vedení, a to i přesto, že jsme měli v týmu Václava Jágra a Matyáše Plekance, kteří měli pouze rychlý start a dlouhý dojezd.
Z druhým poločasem nás přišli povzbudit i slibovaní fanoušci. Věrná princezna Anežka a modla našeho týmu, král Láďa. Naši hráči se tedy chtěli vytáhnout a potvrdit zlepšení z posledních zápasů. Proto třetí branku přidal Šrainy - 3:0. Poté soupeř úplně odpadl a z jeho obrany se stal ještě větší průchoďák. Na 4:0 zvyšoval Kíťa zkušeně ke vzdálenější tyči. Svým druhým gólem v zápase se blýskl opět Šrainy a utkání bylo blízko debaklu - 5:0. O chvíli později se napřáhl hráč s číslem 8 a trefil tkaničky Kíti, které tečovaly míč do sítě. Kíťa kamarádsky přiznal, že měl na gólu minimální účast a tak připsal branku Kravičkovi. Nicméně po necelé půlhodině se mu tento čin rozležel v hlavě a branku přiznal sobě. Ať v tom hledá kdekdo jakékoli důvody, šlo jen o to, že Kíťa je celý život hodný a musí být taky někdy zlej - 6:0. Sedmý gól vstřelil Šrainy a dokončil tak svůj hattrick. - 7:0. Zápas se blížil ke konci a v posledních minutách se stihl ještě prosadit s pomocí břevna a tyče Vastlík, který bojuje s další trojicí o leadra tabulky střelců - 8:0. Tímto výsledkem zápas skončil a my získali poklidné tři body do lépe vypadající tabulky. Příště hrajeme za 14 dní. Máme tedy za týden pauzu. Čeká nás těžký, ale velmi důležitý zápas s Arsenalem. Rosický je zase zraněn, ale tento tým má spoustu ambiciózních hráčů. Ale to nemluvím o nás, máme nahoněné ego a nesmíme nic podcenit. Proto je možné, že se uskuteční přátelák (v hale), a to nejspíše s áčkem. Popř. se pokusíme sehnat někoho jiného.

V hospůdce na hřišti jsme si dopřáli pár pivek, čajíků, pendreků a soutěž velkolepých převleků. Jednoznačným vítězem se stal Mates "zamilovaný" s leknínem na hlavě.

Last Updated on Sunday, 11 November 2012 08:57
 

Příští zápas

Datum: PO 15.06.2015

Čas: 19:30

Místo: ASTRA 1

Soupeř: Vendetta

Typ zápasu: mistrák

Dresy(soupeř): bílá

Příští pískání

Datum: 15.6.2015
Čas: 20:30
Místo: ASTRA 1
Patron: Kuba Kulhánek

Fotogalerie

Naše video

Anketa

Jak dopadne "pedf štika" v jarní sezóně?
 

Vysledky

Náš A tým

PEDF na Facebooku

Main page Contacts Search Contacts Search